Oferta pracy

Dyrektor transportu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta z branży TSL, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko dyrektora transportu.

Podejmij współpracę z renomowaną firmą, z długoletnim doświadczeniem w branży logistycznej. Zapraszamy po więcej informacji.

Dyrektor transportuNumer ref.: /493/11/2020/WW/60330

zadania

  • planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • wyznaczanie celów oraz ich realizacja
  • podejmowanie nowych wyzwań oraz inicjatyw
  • kontrola i zarządzanie budżetem w podległym obszarze
  • opracowywanie procedur mających zmaksymalizować wydajność pracy, a także zminimalizować zużycie materiałów
  • współpraca w ramach powierzonych zadań z Zarządem oraz innymi działami

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego na kierunku logistycznym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
  • doświadczenia w zarządzaniu strategicznym i kierowaniu zespołem
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • silnych umiejętności komunikacyjnych
  • zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dokładności oraz sumienności
  • konsekwencji w działaniu
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem
  • wiedzy z zakresu norm i procedur linii ISO oraz nowoczesnych metodologii i trendów w zarządzaniu procesami i jakością

oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • szkolenia wdrożeniowe
  • narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • system premiowy
  • opieka medyczna
  • możliwe zatrudnienie w różnych formach (kontrakt menadżerski/umowa o pracę)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy