Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Usług IT

ZETO SA w PoznaniuO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie zespołu sprzedaży przy tworzeniu kompleksowych ofert na usługi IT

  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanych usług IT

  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych dla klientów

  • wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym

  • weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości realizacji

  • nadzór prac analitycznych z klientem

  • nadzór przekrojowych projektów, realizowanych przez zespół IT

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektu

  • zapewnienie jakości usług IT

  • wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów

  • nadzór nad ciągłością działania usług data center

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość ITIL/ISO 20000

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w działach IT

  • doświadczenie w całościowym zarządzaniu usługami IT w data center: warstwa fizyczna i środowiskowa, infrastruktura serwerowa, SAN/macierze sieci i urządzenia sieciowe, wirtualizacja VMware/HyperV, backup, systemy zarządzające (monitoring, SIEM, IPAM, itp.)

  • praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników i tworzeniu rozwiązań IT (obszar sieci LAN/WAN, infrastruktury IT, wirtualizacja, backup, chmura hybrydowa, bazy danych, systemy ERP, pocztowe, M365)

  • znajomość zasad zarządzania projektami

  • wysoko rozwinięte umiejętności zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania

  • systemowe podejście do rozwiązywania powierzonych zadań

  • otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej

  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • praktyczna znajomość baz danych (MsSQL, Oracle, ASE, HANA)

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych (Windows, AD, Linux)

  • praktyczna znajomość rozwiązań sieciowych LAN/WAN – Cisco, Juniper, Fortigate, HP, Mikrotik

  • praktyczna znajomość Veeam Backup

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ZETO SA w Poznaniu

ZETO S.A. w Poznaniu – dostawca kompleksowych rozwiązań IT dla firm.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Aktualnie w związku z pandemią pracujemy zdalnie.