Oferta pracy

Dyrektor Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

ZPUE S.A.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, celem zapewnienia utrzymania ruchu produkcyjnego w spółce (w kilku lokalizacjach);

  • Nadzorowanie pracy podległego parku maszynowego oraz infrastruktury technicznej, realizacja zadań prewencyjnych, analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywania napraw;

  • Udział w projektach udoskonalania procesów zarządzania parkiem maszynowym oraz infrastruktury;

  • Współpraca z działami wewnętrznymi m.in. w celu wdrożenia zmian na liniach produkcyjnych;

  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności;

  • Udział i czynna koordynacja projektami inwestycyjnymi w spółce;

  • Zarządzanie budżetem oraz optymalizacja kosztów operacyjnych i inwestycyjnych podległego działu;

  • Wsparcie dyrektorów zakładów produkcyjnych przy podejmowaniu strategicznych decyzji w zakresie optymalizacji, pod kątem operacyjnym i kosztowym infrastruktury technologicznej.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza ekspercka z zakresu utrzymania ruchu, a także automatyki;

  • Doświadczenie i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji, konserwacji i projektowania maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych;

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu prewencji utrzymania ruchu;

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem (wpieranie decyzji w zakresie zakupu linii produkcyjnych, wyborze technologii itp.);

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów z zakresu Lean Manufacturing czy Six Sigma;

  • Mile widziane uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne G1, G2, G3 oraz szkolenia ze sterowników;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Doświadczenie w zarządzaniu oraz rozwoju podległego zespołu;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Dobra znajomość języka angielskiego - kontakt z serwisem zagranicznym;

  • Gotowość do relokacji - miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu, organizacji o bardzo przyjaznej kulturze organizacyjnej ukierunkowanej na rozwój osobisty i zawodowy pracowników;

  • Stanowisko z dużą autonomicznością decyzyjną i operacyjną;

  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnym parku maszynowym;

  • Udział w strategicznych projektach spółki;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Bardzo korzystne warunki pracy i płacy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy