Oferta pracy

Dyrektor Utrzymania Ruchu

eobuwie.plO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu i Technicznym w centrach logistycznych eobuwie.pl,

  • Odpowiedzialność za utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń oraz infrastruktury zakładu,

  • Opracowanie i kontrola harmonogramów związanych z realizowanymi działaniami podległych obszarów,

  • Skuteczne zarządzanie zespołem - planowanie pracy, delegowanie zadań i rozliczanie z ich realizacji, dbanie o ciągły rozwój i motywacje podległego zespołu,

  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych prac,

  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów,

  • Bieżące kontrolowanie kosztów i podejmowanie działań optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym,

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki,

  • Wysoki stopień komunikatywności oraz umiejętność zarządzania zespołem,

  • Praktyczna umiejętność eksploatacji i konserwacji maszyn,

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą zakładu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmach z branży e-commerce.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, które tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce,

  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl),

  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC,

  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy