Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Dyrektor
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 0020794
    Rodzaj pracy: Praca stała
    Zakres obowiązków:
    • Nadzór nad procesami organizacji obrotu gotówkowego w banku,
    • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi w obszarze obrotu gotówkowego,
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi wykonującymi w imieniu i na rzecz banku czynności procesowania i transportu gotówki,
    • Zarządzanie 20 osobowym zespołem,
    • Opracowywanie procedur, zarządzeń i umów z wykonawcami w zakresie obrotu gotówkowego, obsługi bankomatów, obsługi urządzeń przyjmujących / wydających gotówkę,
    • Nadzór nad realizacją zadań czynności wynikających z podpisanych przez bank umów z zewnętrznymi dostawcami usług,
    • Współpraca z Narodowym Bankiem Polskim w sprawie trybu realizacji kupna / sprzedaży znaków pieniężnych.
    Oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe - ekonomia / finanse lub pokrewne,
    • Min. 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie związane z zarządzaniem obszarem obrotu gotówkowego),
    • Doświadczenie i umiejętność tworzenia procedur / zarządzeń wewnętrznych w obszarze obrotu gotówkowego,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Doświadczenie w pracy z systemem NBP-SESCM
    • Dobra znajomość praktyk rynkowych, rynku dostawców oraz dostępnych systemów i urządzeń w zakresie organizacji obrotu gotówkowego,
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    Oferta:
    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
    • Pełna wyzwań praca w instytucji finansowej,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • System szkoleń i programów rozwojowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.