Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Wirtualnego Oddziału Kancelarii Prawnej

Kancelaria Antywindykacyjna TM

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa na zastępstwo, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Reprezentowanie kancelarii w relacjach z klientami.

Szczegółowy opis oferty znajdziesz na stronie:

Nasze wymagania

Posiadania kapitału niezbędnego do uruchomienia wirtulnego lub stacjonarnego biura (opłata franchisingowa) do wyboru oferujemy kilka modeli biznesowych:

- Oddział Stacjonarny - Franczyza,

- Oddział Wirtualny - (licencja),

- Mobilny Doradca Klienta (samochód flotowy)

- Biuro Obsługi Klienta - ( Placówka stacjonarna + Wirtualna)

To oferujemy

  • Możliwość prowadzenia własnego biura pod marką Kancelaria Antywindykacyjna TM, która daje prestiż i zaufanie klientów,

  • Dostęp do know-how wypracowanego w ciągu 10-letniej działalności na rynku usług prawnych,

  • Dostęp do najnowocześniejszego w branży systemu CRM,

  • Pomoc merytoryczną i prawna przy obsłudze klienta,

  • Sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces,

  • Dostęp do procedur i wzorów dokumentów niezbędnych do prowadzenia audytów sprawy,

  • Dostęp do 20 stacjonarnych biur na terenie kraju,

  • Stały nadzór merytoryczny i prawny nad referatem klientów,

  • Możliwość korzystania z logotypu marki, wraz z know how, oraz wszelkich niezbędnych narzędzi pozwalających na autoryzację firmy w relacjach z klientem,

  • Dostęp do infrastruktury IT, m. in do narzędzi pozwalających zdalnie prowadzić konsultacje prawne, oraz wideo rozmowy z centralą kancelarii,

O nas

Kancelaria Antywiindykacyjna TM jest tylko jedna.

Jesteśmy pionierami branży, stworzyliśmy rynek, jesteśmy prekursorami branży. Zajmujemy się pomocą prawną dłużnikom, prowadzimy praktykę prawną od 2013 roku, posiadamy 20 Oddziałów Stacjonarnych w Polsce, a nasz Zespół to grupa ponad 200 specjalistów nieustannie walczących z niesprawiedliwością prawa.

Zapoznaj się z sylwetką naszego przedsiębiorstwa, a zrozumiesz dlaczego mamy tak wielu naśladowców.

Potrzebujemy Managerów do wspólnej pracy.

Nasi klienci - to nasi przyjaciele, charakter pracy to stabilny biznes oparty na przejrzystych zasadach.

Reprezentujemy grupę kancelarii prawnych prowadzących praktykę zawodową o ściśle określonej specjalizacji. Zajmujemy się Antywindykacją, jeśli nie wiesz co to znaczą ?!, to koniecznie musisz odwiedzić stronę internetową kancelarii: www.kancelaria-antywindykacyjna.com

Stajemy w obronie dłużników, reprezentujemy klienta na każdym etapie postępowania. Taka praktyka zawodowa przyniosła kancelarii nie tylko sławę, ale i uznanie wśród mediów. Wielokrotnie występowaliśmy w programach publicystycznych, w których zwracaliśmy uwagę mediów na narastający problem jakim są długi Polaków. Szczerze mówiąc, im jest gorzej na święcie tym częściej dzwoni nasz telefon infolinii, ponieważ z dnia na dzień przybywa dłużników.

Wielokrotnie zostaliśmy wyróżnieni przez czasopisma biznesowe m. in Forbes, za to że potrafimy zrobić biznes w branży usług prawnych, a co najważniejsze skutecznie pomóc.

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjną formą współpracy, jaką jest Wirtualny Oddział Kancelarii, dzięki autorskiemu oprogramowaniu IT, możesz zostać Managerem oddziału ściśle współpracującego z Centralą.

Jeśli jesteś otwarty na nowy biznes, nie czekaj tylko wyślij swoje zgłoszenie, być może właśnie w Twojej okolicy, ktoś dostał wezwanie do zapłaty i nie wie co z tym zrobić.