Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor - Właściciel Placówki Franczyzowej

FINATU

  • Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Lesko, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tyczyn

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Masz dość pracy w korporacji? Jesteś zdeterminowany na osiąganie sukcesu?

FINATU tworzy zgrany zespół ludzi z doświadczenie w branży finansowej. Wiemy, że oprócz wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności rozwiązywania najtrudniejszych zagadnień, przed jakimi stoją nasi klienci, wyróżnia nas uśmiech i zadowolenie. Nasi ludzie to zespół pełen pasji i ciekawych zainteresowań – maratony, wspinamy się po najwyższych szczytach korony ziemi, kochamy podróże, ale też podnosimy poziom naszej wiedzy i wprowadzamy nowe produkty, aby być przygotowani nawet na trudne sytuacje rynkowe.

FINATU to nie korporacja! Dla nas najważniejszy jest człowiek, a później jego cele biznesowe. Dlatego możesz liczyć na pełną niezależność, swobodę w działaniu i brak planów sprzedażowych.

Przełom roku 2022/23 to początek budowy ogólnopolskiej sieci Certyfikowanych Doradców Finansowych. Do końca 2023 planujemy otwarcie kilkunastu oddziałów na terenie całego kraju i wdrożenie kilkudziesięciu mobilnych doradców FINATU. Liczne zapytania nowych klientów, które spływały do tej pory z całej Polski i trafiały do centrali na Śląsku będą mogły być teraz obsługiwane lokalnie - szybko, profesjonalnie i osobiście.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Niekaralność

  • Determinacja do osiągania celów (w FINATU nie stosujemy dróg na skróty)

  • Chęć pracy jako własny szef (kontrakt B2B) i prowadzenie własnej działalności

  • Umiejętność pracy w oparciu o procedury i wymagania firm leasingowych i banków

  • Oczekiwania finansowe wybiegające ponad wynagrodzenie na ETACIE.

To oferujemy

ZACZNIJ RAZEM Z NAMI (co dajemy)

Szybki start pod okiem ekspertów

Myślisz o przyszłości w branży finansowej, ale wciąż się wahasz czy to na pewno dla Ciebie? Mamy program szybkiego startu, w ramach którego, możesz zostać mobilnym doradcą - po serii szkoleń i wsparcia naszych ekspertów.

Szeroka oferta produktowa

Leasing, kredyty samochodowe, najem, pożyczki dla firm, faktoring, finansowanie podatków, finansowanie pod terminal, GAP, finansowanie obrotowe, ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne, kancelaria frankowa.

To jeszcze nie wszystko…

Wspieramy partnerów

Współpracując z nami otrzymasz opiekę dedykowanych specjalistów, którzy zawsze odbierają telefony i są odpowiedzialni za twoją sprzedaż. Wiemy jak ważne jest działanie w zespole, dlatego kiedy dołączysz do FINATU, staniesz się częścią naszego teamu.

System leadowy

Wspieramy naszych ekspertów w pozyskaniu nowych klientów. Oprócz lokalnych leadów, otrzymasz ekspercką wiedzę, gdzie znaleźć klientów w internecie.

Wysokie prowizje

Jeżeli do tej pory, ciężko pracowałeś a twoje wynagrodzenia, były nadal na niezadowalającym poziomie to koniec z tym! W FINATU możesz osiągać ponadprzeciętne wynagrodzenie adekwatne do czasu jaki poświęcisz.

Szeroki system szkoleń

Nasi współpracownicy mogą liczyć nie tylko na szkolenia, które mają uzupełnić wiedzę produktową, ale również szkolenia z kompetencji miękkich, marketingu czy zagadnień podatkowych. Miano najlepszych Doradców Finansowych w Polsce zobowiązuje.

Otwarcie oddziału

Kiedy wspólnie uznamy, że otwarcie oddziału to dobry pomysł - otrzymasz projekt uruchomienia i wizualizacji oddziału (niewielki koszt uruchomienia placówki) z jednoczesnym planem rozwoju placówki regionalnej.

Benefity

  • Szybki start Pod okiem ekspertów

  • Szeroka oferta produktowa

  • Wspieramy partnerów

  • System leadowy

  • Wysokie prowizje

  • Szeroki system szkoleń

  • Otwarcie oddziału

NASZE PRODUKTY i USŁUGI

  • Szeroka oferta najlepszych firm LEASINGOWYCH w Polsce

  • Bezpośredni przedstawiciel czołowych firm faktoringowych w Polsce

  • Własna Agencja ubezpieczeniowe (majątek, komunikacja, życie)

  • Produkty finansujące zobowiązania ZUS, US dla klientów na 3,6,9 12 m-cy

  • Pożyczki obrotowe dla firm

  • Oferta nowych samochodów od Polskich dealerów

  • NOWOŚĆ Kancelaria odszkodowań FRANKOWYCH

Z naszym wsparciem będziesz sprzedawał i zarabiał już w pierwszym miesiącu po szkoleniu.

Dołącz do naszego zespołu jako niezależny partner, lub dyrektor oddziału regionalnego.

FINATU

Przewiń do profilu firmy