Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor - Właściciel Placówki Franczyzowej

GRUPA AUTO FINANSE SP. Z O.O.

  • Gorzów Wielkopolski, Gubin, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Sulechów, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Słubice

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy BROKEREM wiodących firm leasingowych w Polsce. Marką nr 1 po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy Porównanie ofert leasingu! Dzięki temu od 8 lat porównujemy dla przedsiębiorców oferty leasingu w 15 firmach leasingowych i skutecznie zamykamy transakcje leasingu na rynku. Tak, PorownywarkaLeasingowa to my

Obecnie do naszej oferty włączyliśmy również możliwość sprzedaży samochodów nowych przez naszych partnerów franczyzowych* dzięki regularnemu dostępowi do aktualizowanych stoków z prawie 500 samochodami z polskiej sieci dealerskiej.

Oprócz leasingu możesz też zarabiać na sprzedaży samochodów!!! (Samochody od ręki? to nie problem)

Uwaga, to nie wszystko ponieważ za naszym pośrednictwem możesz sprzedawać również pełną ofertę ubezpieczeń wiodących firm takich jak WARTA, PZU, GENERALI, czy ubezpieczeń dodatkowych GAP, a nawet przedłużona gwarancja na samochody używane!

Rynek finansów dynamicznie się zmienia – stopy procentowe rosną – banki ograniczają możliwości finansowania a leasing?

Sprzedaje się świetnie dzięki uproszczonym procedurom, gdzie klient w dalszym ciągu na oświadczenie w ciągu jednego dnia otrzymuje finansowanie na samochód o wartości kilkudziesięciu czy kilkuset tysięcy.

Oprócz samochodów finansujemy wszystko od przysłowiowej igły po helikopter

UWAGA!!! W ramach naszej współpracy będziesz miał możliwość dostępu do LEADÓW, które spływają do naszego systemu przez stronę PorownywarkaLeasingowa.pl Zapytaj o szczegóły w trakcie rozmowy!

Nasze wymagania

  • POWAŻNIE myślisz o prowadzeniu własnego biznesu.

  • Jesteś gotowy na POŚWIĘCENIE, nie akceptujesz dróg na skróty, ale jednocześnie masz wysokie oczekiwania finansowe.

  • Chcesz pracować w branży leasingowej, która rok do roku notuje wzrosty. Posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B

  • Znasz zasady prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • Szkolenie „START”, które przygotuje Cię do sprzedaży naszych produktów od pierwszego dnia.

  • Dostęp do oferty Leasing, Pożyczka, Kredyt Samochodowy, Najem, największych firm finansowych w Polsce

  • Dostęp do aktualnych stoków samochodowych (online) w ramach jednej umowy franczyzy i możliwość zarabiania na sprzedaży samochodów.

  • Pomoc w otwarciu punktu stacjonarnego (m.in. pomoc w negocjowaniu warunków najmu, analiza lokalizacji)

  • Projekt uruchomienia i wizualizacji oddziału (niewielki koszt uruchomienia placówki) z jednoczesnym planem rozwoju placówki regionalnej.

  • Stała opieka Działu Wsparcia Partnerów we wszystkich procesach w trakcie współpracy z naszą firmą.

  • Wsparcie Działu Marketingu (Produkcja i przygotowanie niezbędnych materiałów reklamowych, możliwość uruchomienia REGIONALNEJ strony WWW, wszelkie wsparcie np. przy organizacji lokalnych działań reklamowo-promocyjnych)

  • I oczywiście nasze KNOW HOW, które od pierwszego dnia współpracy z nami daje Ci nie tylko Narzędzia zarabiania.

Masz dość pracy w korporacji? Jesteś zdeterminowany na osiąganie sukcesu?

Co dostajesz w ramach naszej palety produktów:

- Kilkanaście Towarzystw Leasingowy z pierwszej 20 największych firm w Polsce*

- Najem Długoterminowy na samochodu

- Możliwość pośredniczenia/sprzedaży samochodów nowych z wysokimi rabatami

- dodatkowo (od tego roku) Pełna Oferta Multiagencji Ubezpieczeniowej. (W ramach jednej umowy)

Wejdź w Franczyzę BROKERA LEASINGOWEGO, a nie Pośrednika

Masz dość pracy w korporacji? Jesteś zdeterminowany na osiągnięcie sukcesu? Co dostajesz w ramach naszej palety produktów:

- Kilkanaście Towarzystw Leasingowy z czołówki polskich firm wg. ZLP

- Ofertę najmu długoterminowego samochodów – ARWAL

- Możliwość pośredniczenia/sprzedaży samochodów nowych dostępnych od ręki – i zarabianiu na marży.

- Oferta Multiagencji Ubezpieczeniowej (w ramach jednej umowy)

- Zarabianie na sprzedaży GAP i Przedłużonej gwarancji

Zainteresowany ?!

Zadzwoń:

tel. kom. +48 695 898 170

tel. Kom: +48 510 499 351

Adres: 40-615 Katowice ul. Porcelanowa 60

OSTATNIE LATA DOPROWADZIŁY NAS NA MIEJSCE LIDERA... Ponad 24 tys. kalkulacji miesięcznie dla nowych użytkowników, 25% udział w wyświetleniach Google’a (branża finananse)

Ponad 50 tys. wejść na stronę – miesięcznie.

Ponad 1 miliard wynegocjowanych umów leasingowych* wartość rośnie każdego dnia*

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie leasingu, co potwierdzają liczne artykuły. Polecamy serdecznie zapoznanie się z naszą ostatnią obecnością w Business Insider https://businessinsider.com.pl/ rmy/dla- rm/czy-leasing-jest-nadal-dobra- odpowiedzia-dla-inwestujacych/btng8ts

W 2022R. POSTANOWILIŚMY ROZBUDOWAĆ NASZĄ SIEĆ PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Szukając osób chcących zarabiać na sprzedaży LEASINGU, SAMOCHODÓW, UBEZPIECZEŃ, oraz NAJMU z jednym z największych Brokerów Leasingu w Polsce.

Przewiń do profilu firmy