Logo Pracuj.pl

Dyrektor - Właściciel Placówki Franczyzowej

GRUPA AUTO FINANSE SP. Z O.O.O firmie

  • Kołobrzeg
    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • W ramach naszej współpracy otrzymujesz uprawnienia z dostępem do systemów wybranych firm leasingowych, oraz pełnomocnictwa do fizycznego występowania jako przedstawiciel tych firm w zakresie_ podpisanie umowy leasingu czy negocjacje warunków. Dzięki takim uprawnieniom możesz samodzielnie pozyskiwać innych partnerów z rynku do współpracy z tobą, budując sieć poleceń i firm współpracujących – w ramach naszego modelu biznesowego.
  • Dajemy ci możliwość otwarcia w ramach umowy Samodzielnej Placówki Ubezpieczeniowej w ramach Multiagencji Ubezpieczeniowej.

Nasze wymagania

  • POWAŻNIE myślisz o prowadzeniu własnego biznesu.​
  • Jesteś gotowy na POŚWIĘCENIE ,nie akceptujesz dróg na skróty ,ale jednocześnie masz wysokie oczekiwania finansowe.
  • Chcesz pracować w branży leasingowej ,która z roku na rok notuje 2 cyfrowe wzrosty
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
  • Znasz zasady prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • Szkolenie „START”, które przygotuje cię do sprzedaży naszych produktów od pierwszego dnia
  • REALNE Wsparcie w postaci LEADÓW – przekażemy ci do obsługi zapytania klientów wędrujące na stronę PorownywarkaLeasingowa.pl w ilości pozwalającej na uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników sprzedażowych (TERAZ) przy realizacji sprzedaży, oraz budowie bazy do obsługi tych klientów w przyszłości np. sprzedając co roku Ubezpieczenia Komunikacyjne, Majątkowe czy kolejne Produkty Leasingowe.
  • Pomoc w otwarciu punktu stacjonarnego (m.in. pomoc w negocjowaniu warunków najmu ,analiza lokalizacji )
  • Projekt uruchomienia i wizualizacji oddziału (niewielki koszt uruchomienia placówki) z jednoczesnym planem rozwoju placówki regionalnej.
  • Dostęp do NAJLEPSZEJ oferty: Firm Leasingowych ,Ubezpieczeniowych oraz Najmu Długoterminowego
  • Stała opieka Działu Wsparcia Partnerów we wszystkich procesach w trakcie współpracy z naszą firmą.
  • Wsparcie Działu Marketingu (Produkcja i przygotowanie niezbędnych materiałów reklamowych, możliwośc uruchomienia REGIONALNEJ strony WWW, wszelkie wsparcie np. przy organizacji lokalnych działań reklamowo-promocyjnych)
  • I oczywiście nasze KNOW HOW ,które od pierwszego dnia współpracy z nami daje ci nie tylko Narzędzia do obsługi klientów, ale przede wszystkim jako jedyni na rynku GWARANTUJEMY że tych klientów będziesz miał, co w połączeniu z paletą najlepszych dostępnych na rynku produktów Leasingowych, Ubezpieczeniowych jest idealnym środowiskiem aby zacząć zarabiać z PorownywarkaLeasingowa.pl i realizować swoje Cele.

GRUPA AUTO FINANSE SP. Z O.O.

OSTATNIE LATA DOPROWADZIŁY NAS NA MIEJSCE LIDERA…

Ponad 24 tys. kalkulacji miesięcznie dla nowych użytkowników

25% udział w wyświetleniach Googla (branża finanse)

Ponad 50 tys. wejść na stronę – miesięcznie

Ponad 1 miliard wynegocjowanych umów leasingowych* wartość rośnie każdego dnia*

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie leasingu, co potwierdzają liczne artykuły. Polecamy serdecznie zapoznanie się z naszą ostatnią obecnością w Business Insider https://businessinsider.com.pl/firmy/dla-firm/czy-leasing-jest-nadal-dobra-odpowiedzia-dla-inwestujacych/btng8ts

W 2020R. POSTANOWILIŚMY ROZBUDOWAĆ NASZĄ SIEĆ PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Szukając osób chcących zarabiać sprzedając LEASING, UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE, oraz NAJEM DŁUGOTERMINOWY z jednym z największych Brokerów Leasingu w Polsce

Masz dość pracy w korporacji? Jesteś zdeterminowany na osiąganie sukcesu?

Co dostajesz w ramach naszej palety produktów:

- Kilkanaście Towarzystw Leasingowy z pierwszej 20 największych firm w Polsce*

- Najem Długoterminowy na samochodu

- Możliwość pośredniczenia/sprzedaży samochodów nowych z wysokimi rabatami

- dodatkowo (od tego roku) Pełna Oferta Multiagencji Ubezpieczeniowej. (W ramach jednej umowy)

Wejdź w Franczyzę BROKERA LEASINGOWEGO, a nie Pośrednika

W ramach naszej współpracy otrzymujesz uprawnienia z dostępem do systemów wybranych firm leasingowych, oraz pełnomocnictwa do fizycznego występowania jako przedstawiciel tych firm w zakresie_ podpisanie umowy leasingu czy negocjacje warunków. Dzięki takim uprawnieniom możesz samodzielnie pozyskiwać innych partnerów z rynku do współpracy z tobą, budując sieć poleceń i firm współpracujących – w ramach naszego modelu biznesowego.

Dajemy ci możliwość otwarcia w ramach umowy Samodzielnej Placówki Ubezpieczeniowej w ramach Multiagencji Ubezpieczeniowej.

Zainteresowany ?!

Zadzwoń: Tel. 32 7937301

tel. kom. +48 695 898 170

Adres: 40-615 Katowice ul. Jankego 11

Dyrektor - Właściciel Placówki Franczyzowej, Kołobrzeg