Logo Pracuj.pl

Dyrektor Wydziału Realizacji Inwestycji

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad realizowanymi kontraktami w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów,
  • nadzór nad procesem inwestycyjnym na etapie przygotowania dokumentacji i produkcji,
  • nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych, ich bieżącym rozliczaniem oraz optymalizowaniem kosztów realizacji kontraktów,
  • koordynowanie pracy zespołów projektowych, ocenianie pracy kierowników budów oraz dyrektorów projektów,
  • kontrola terminowości i jakości realizacji kontraktów inwestycyjnych, zgodności z dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami, przepisami i instrukcjami oraz sztuką budowlaną,
  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo finansowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz zarządczych, identyfikacja i ocena ryzyk,
  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji,
  • współpraca z inwestorami i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z budownictwem kolejowym),
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (posiadanie innych uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem),
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem dużym projektem inwestycyjnym,
  • posiadanie certyfikatu z zakresu zarządzania projektami,
  • znajomość procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji w zakresie prawnym, technicznych i finansowym,
  • umiejętność szacowania kosztów, tworzenia budżetów inwestycyjnych,
  • praktyczna znajomość obsługi systemów ERP (preferowana znajomość IFS Applications),
  • znajomość rynku budownictwa infrastrukturalnego,
  • znajomość prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego, standardów FIDIC,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych,
  • pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zniżki kolejowe,
  • dodatkowy dzień wolny - Święto Kolejarza (25 XI),
  • eventy i pikniki,
  • deputat branżowy,
  • udział w PPK,
  • możliwość wykorzystania samochodu do celów prywatnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dodatkowy urlop

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. należące do Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wyróżniająca się 65-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług związanych z utrzymaniem, remontami i budową dróg kolejowych a także z naprawami i remontami maszyn do robót torowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Wydziału Realizacji Inwestycji (infrastruktura kolejowa - branża kolejowa).

Dyrektor Wydziału Realizacji Inwestycji, Gdańsk