Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Wydziału Realizacji Inwestycji

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad realizowanymi kontraktami w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów,

  • nadzór nad procesem inwestycyjnym na etapie przygotowania dokumentacji i produkcji,

  • nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych, ich bieżącym rozliczaniem oraz optymalizowaniem kosztów realizacji kontraktów,

  • koordynowanie pracy zespołów projektowych, ocenianie pracy kierowników budów oraz dyrektorów projektów,

  • kontrola terminowości i jakości realizacji kontraktów inwestycyjnych, zgodności z dokumentacją techniczną, budżetem, harmonogramem, obowiązującymi normami, przepisami i instrukcjami oraz sztuką budowlaną,

  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo finansowych,

  • przygotowywanie raportów i analiz zarządczych, identyfikacja i ocena ryzyk,

  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji,

  • współpraca z inwestorami i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z budownictwem kolejowym),

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (posiadanie innych uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem),

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem dużym projektem inwestycyjnym,

  • posiadanie certyfikatu z zakresu zarządzania projektami,

  • znajomość procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji w zakresie prawnym, technicznych i finansowym,

  • umiejętność szacowania kosztów, tworzenia budżetów inwestycyjnych,

  • praktyczna znajomość obsługi systemów ERP (preferowana znajomość IFS Applications),

  • znajomość rynku budownictwa infrastrukturalnego,

  • znajomość prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego, standardów FIDIC,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych,

  • pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • zniżki kolejowe,

  • dodatkowy dzień wolny - Święto Kolejarza (25 XI),

  • eventy i pikniki,

  • deputat branżowy,

  • udział w PPK,

  • możliwość wykorzystania samochodu do celów prywatnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dodatkowy urlop

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. należące do Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wyróżniająca się 65-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług związanych z utrzymaniem, remontami i budową dróg kolejowych a także z naprawami i remontami maszyn do robót torowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Wydziału Realizacji Inwestycji (infrastruktura kolejowa - branża kolejowa).

Przewiń do profilu firmy