Logo Pracuj.pl

Dyrektor Wykonawczy

"MEGA" - M.WIELICZKO SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Police
    Police, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem nowych produktów
  • Organizacja pracy i utrzymanie w ruchu linii produkcyjnych
  • Kontakt i utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami
  • Koordynacja pracy magazynu oraz łańcucha dostaw
  • Nadzór nad jednostkami utrzymującymi stan techniczny zakładu
  • Reprezentacja firmy w trakcie audytów oraz przed organami nadzoru
  • Współpraca ze służbą BHP, HACCP oraz ISO

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (branża spożywcza) – min. 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz delegowaniu zadań
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (z pracownikami na każdym szczeblu stanowiskowym)
  • Umiejętność krótko i długoterminowego planowania, masz szeroką perspektywę
  • Potrafisz działać elastycznie i szybko dostosowywać się do wielu zmiennych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o bogatych tradycjach i wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Solidne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i osiąganych wyników
  • Duże pole do samodzielnego działania, wdrażania własnych pomysłów i samorealizacji, wpływ na kształtowanie wizji rozwoju marki
  • Różnorodność zadań i wszelkie niezbędne narzędzia
  • Pomoc w ewentualnej relokacji (również z rodziną)

"MEGA" - M.WIELICZKO SPÓŁKA JAWNA

Jesteśmy nowoczesnym zakładem produkującym wyroby piekarnicze oraz cukiernicze według własnych, autorskich receptur.

Założone 25 lat temu przedsiębiorstwo nadal pozostaje rodzinną firmą z tradycjami, a jednocześnie szybko rozwijającą się i nowoczesną firmą.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości poprzez udoskonalanie procesu produkcji, technologii i receptur.

Nasi Klienci otrzymują szeroki wybór produktów spełniających wszystkie normy HACCP oraz ISO.

Dyrektor Wykonawczy, Police