Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie zakładem produkcyjnym o profilu projektowym

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i zarządczych

  • Tworzenie i wdrażanie procesów rozwojowych

  • Koordynowanie pracy i zwiększanie efektywności podległego zespołu

  • Kontrola nad sprawami finansowymi i administracyjnymi

  • Wsparcie Działu Handlowego w sprzedaży kluczowych projektów

  • Optymalizacja przepływów w zakładzie

  • Rozwój zespołu i rozbudowa jego struktury

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 5-letnie poparte sukcesami doświadczenie w prowadzaniu przedsiębiorstwa produkcyjnego

  • Znajomość programów typu ERP

  • Umiejętność samodzielnego, szybkiego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Praktyczna znajomość lean manufacturing będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska

  • Samodzielność i swobodę w działaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego