Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zakładu

RADPOL S.A.

  • Człuchów

    Człuchów, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie podległym zakładem produkcyjnym w sposób zapewniający najbardziej efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów,

  • Nadzór nad efektywną realizacją procesów w podległym zakładzie, szczególnie nad procesami produkcyjnymi, poprzez zapewnienie właściwego przebiegu produkcji na poszczególnych wydziałach,

  • Przygotowywanie szczegółowych planów produkcji,

  • Zapewnienie terminowych realizacji zamówień klientów,

  • Wprowadzanie projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji,

  • Identyfikacja, wyznaczanie obszarów i wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem procesów,

  • Bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych,

  • Poprawa i rozwój w obszarze produkcji, a także orientacja na osiąganie wysokich wyników,

  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania produkcją,

  • Koordynowanie kwestii związanych z utrzymaniem ruchu i planowanych inwestycji w zakładzie produkcyjnym,

  • Odpowiedzialność za realizację celów / zadań Zakładu,

  • Odpowiedzialność za przygotowanie planów, prognoz i realizację budżetu Zakładu oraz bieżące komunikowanie zdarzeń, mogących mieć wpływ na odchylenia od założonego budżetu,

  • Dbanie o rozwój kompetencji, poziom motywacji i zaangażowania podległych pracowników,

  • Zapewnienie i utrzymanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie,

  • Ścisła współpraca z działem handlowym w obszarze nietypowych realizacji,

  • Stała współpraca i komunikacja z innymi działami Spółki, w celu realizacji krótko i długoterminowych celów organizacji,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem),

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z zarządzaniem zakładem produkcyjnym,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami,

  • Doświadczenie i sukcesy we sprawnym wdrażaniu projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych,

  • Bardzo dobra znajomość metod i narzędzi planowania i koordynowania produkcji, m.in. Lean Manufacturing,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania podległym zespołem,

  • Umiejętność sprawnego zarządzania projektami oraz wdrażania zmian w organizacjach,

  • Umiejętność argumentacji na rzecz własnej opinii,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wysoki poziom asertywności i zdolności komunikacyjnych,

  • Odpowiedzialność za powierzone obszary, konsekwencja w działaniu,

  • Dynamizm w działaniu, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

  • Samodzielność oraz bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne,

  • Orientacja na realizację celu, rzetelność i terminowość w realizacji zadań,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość w zakresie MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego (dodatkowe języki mile widziane),

To oferujemy

  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń,

  • Rozwój zawodowy dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika,

  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee wykorzystując swoje doświadczenia,

  • Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój,

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych,

  • Możliwość finansowania szkoleń i kursów zawodowych.