Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

Target Executive Search PolandO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w rozwijającej się obecnie branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad działaniami zakładu produkcyjnego zapewniający zwiększenie wydajności operacyjnej i finansowej
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta poprzez terminowe dostawy, jasną i otwartą komunikację oraz zaspokajanie potrzeb klientów
  • Dbanie o ciągłą poprawę procesów produkcyjnych w celu zwiększenia stabilności i efektywności procesów, wydajności pracy i maszyn
  • Zarządzanie i rozwój systemu jakości zakładu
  • Zapewnienie skutecznej kontroli jakości i przekazywania informacji o jakości do produkcji, aby umożliwić usprawnienie procesów
  • Zarządzanie siecią kapitałową zakładu
  • Utrzymywanie i rozwój bazy środków trwałych zakładu (urządzenia produkcyjne, infrastruktura)
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy personelu
  • Zarządzanie i dbanie o relacje pracownicze, a także o rozwój personelu zakładu
  • Przygotowywanie rocznego budżetu i planu strategicznego, wdrażanie odpowiednich działań oraz comiesięczne raportowanie postępów i wydajności/efektywności zakładu

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznych stanowiskach kierowniczych w branży produkcyjnej, mile widziane doświadczenie z sektora automotive
  • Doświadczenie w zakresie odpowiedzialności za P&L
  • Doskonałe rozumienie zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją i utrzymaniem ruchu, dobre zrozumienie funkcji komercyjnych
  • Udokumentowane osiągnięcia poprawy wydajności zakładu (szczególnie dotyczące procesów produkcyjnych)
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym oraz współpraca z oddziałami zagranicznymi
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferta

  • Korzystne warunki zatrudnienia oraz możliwosć dalszego rowoju zawodowego w rozwijającej się organizacji o globalnym zasięgu.
Wszystkie zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy