Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów zewnętrzno jak i wewnętrzno zakładowych

  • Współudział w opracowywaniu strategii rozwoju firmy, planów i ich realizacja

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji w celu zapewnienia założonej wydajności, jakości i terminowości

  • Organizowanie i prowadzenie spotkań produkcyjnych

  • Nadzór nad zapisami i raportowanie (wyniki produkcyjne, wyniki jakościowe, poziom odpadu, stan zatrudnienia)

  • Kierowanie i koordynowanie pracy takich działów jak: produkcyjny, inżynieryjny, logistyki i jakość

  • Inicjowanie działań i projektów dotyczących optymalizacji kosztów

  • Kontakt z klientami i poddostawcami

  • Udział w okresowych konferencjach tematycznych z klientem, z innymi oddziałami grupy (jakość, logistyka, nowy projekt, etc.)

  • Udział w procesie rekrutacji pracowników do działu (rozmowy kwalifikacyjne)

  • Zarządzanie podległym personelem i ocena kwalifikacji pracowników, analiza potrzeb szkoleniowych

  • Współpraca z innymi działami i zakładami w zakresie produkcji i realizacji projektów

Nasze wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym – warunek niezbędny

  • znajomość produkcji z wykorzystaniem materiału ABS, PP,PC,ABS, PMMA

  • znajomość branży automotive lub podobnego przemysłu przetwórczego

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie produkcją, budowa maszyn, mechatronika, automatyka

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – warunek niezbędny

  • bardzo wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne i analityczne

  • silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy

  • biegła znajomość pakietu MS Office szczególnie biegła znajomość Excell-a i systemów bazodanowych

  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz kultura biznesowa, interdyscyplinarność

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu

  • gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą (czynne prawo jazdy)

Mile widziane

  • znajomość obsługi systemu SAP

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • rozwojowe stanowisko, pracę w międzynarodowym środowisku

  • motywacyjny system wynagradzania

  • opiekę medyczna w wiodącej sieci klinik

  • niezbędne narzędzia do pracy samochód służbowy, laptop

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy