Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

Elis Textile Service Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem, nadzór nad budynkiem oraz wszystkimi procesami w zakładzie z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej podejmowanych działań,

  • Zarządzanie całością działań operacyjnych i administracyjnych zakładu, nadzór nad działami obsługi klienta, produkcji, utrzymania ruchu, jakości, dystrybucji,

  • Planowanie i kontrola wydatków zgodnie z założeniami budżetowymi, optymalizacja kosztów przy zachowaniu właściwego poziomu obsługi klienta,

  • Nadzór nad działalnością finansową zakładu (przychody, koszty, wydatki, zyski, straty, P&L),

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów oraz sprawną komunikacją między działami,

  • Utrzymanie kontaktów i rozwiązywanie problemów serwisowych u kluczowych klientów firmy,

  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP oraz bezawaryjnej realizacji procesu produkcji,

  • Przeprowadzanie spotkań z pracownikami w celu usprawnienia przepływu informacji,

  • Współudział w tworzeniu i realizacji strategii, ustalanie planu działań, rozwiązywanie problemów, zarządzanie ryzykiem,

  • Motywowanie zespołu i rozwijanie jego kompetencji,

  • Udział w krajowych i grupowych projektach Elis.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża usługowa),

  • Zarządzanie zespołami wielofunkcyjnymi obejmującymi produkcję, magazyn, dystrybucję, obsługę klienta, utrzymanie ruchu, logistykę itp.

  • Doświadczenie we współpracy z klientami zewnętrznymi (B2B),

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku przemysłowym lub operacyjnym,

  • Znajomość standardów, praktyk i metodologii zarządzania projektami,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz sprawnego komunikowania się z różnymi osobami,

  • Zdolności organizacyjne i przywódcze,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i znajdowania rozwiązań,

  • Umiejętność czytania rachunku wyników i pracy z KPI,

  • Odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,

  • Preferencyjne warunki nabycia akcji Elis,

  • Samodzielność i wpływ na wyniki Zakładu,

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach krajowych i zagranicznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Elis Textile Service Sp. z o.o.

Firma Elis Textile Service Sp. z o.o. jest liderem na europejskim rynku w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, mat podłogowych oraz urządzeń higienicznych.

Jesteśmy obecni w

28 krajach

na dwóch kontynentach

- Blisko 50,000 pracowników

- Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach

- Obsługujemy 400,000 klientów

- Generujemy €3.1 miliarda obrotu

Przewiń do profilu firmy