Oferta pracy

Dyrektor zakładu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego kluczowego klienta - europejskiego lidera w branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko dyrektora zakładu. Jeśli posiadasz silnie rozwinięte zdolności interpersonalne i biegle komunikujesz się w języku angielskim - aplikuj na poniższą ofertę!

Dyrektor zakładuNumer ref.: /402/05/2021/AR/71692

zadania

  • Zarządzanie i rozwój zespołu w dążeniu do osiągnięcia i przekraczania postawionych zadań oraz celów finansowych
  • Określanie i realizacja programu optymalizacji o obniżenia kosztów produkcji
  • Zarządzanie i optymalizacja procesów technologicznych
  • Nadzór nad służbami przygotowania produkcji i utrzymania ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowej eksploatacji i wykorzystania infrastruktury firmy,
  • Przeprowadzanie prób oraz rozwój i implementację nowych systemów,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wdrażanie metod, zasad i koncepcji LEAN we wszystkich obszarach firmy,
  • Zatwierdzanie kluczowych decyzji co do zakupów technicznych, aprobowanie wydatków w granicach budżetu uzgodnionego z dyrektorem generalnym,
  • Monitorowanie efektywności i wydajności produkcji,
  • Szkolenia, udoskonalanie systemu pracy,
  • Nadzór nad systemami i procedurami jakości,
  • Zapewnienie korzystnych relacji z głównymi partnerami (dostawcami i odbiorcami)
  • Nadzór nad pracą kierownika produkcji, kierownika utrzymania ruchu, konstruktora, technologa i działu ICT,
  • Nadzór nad pracą kierownika logistyki i zakupów w zakresie zapewnienia surowców i środków potrzebnych do realizacji procesu produkcyjnego.
  • Prowadzenie projektów w zakresie powierzonym przez Prezesa Zarządu

oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w termoformowaniu (mile widziane)
  • Umiejętności strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia – samochód służbowy
  • Mieszkanie służbowe
  • Szkolenia wdrażające
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne