Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zakładu (m/k/r)

QuickPack

  • Krępice (pow. średzki)

    Krępice (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zakładem z zachowaniem celów ekonomicznych, terminów, wymogów jakościowych i rentowności.

  • planowanie, tworzenie i optymalizacja procesów zakupowych, cyklów roboczych oraz systemów pracy z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcyjnych i technologicznych.

  • wypracowywanie i realizacja efektywnych strategii wzrostu w ścisłym porozumieniu z wewnętrznymi uczestnikami procesu oraz reprezentowanie przedsiębiorstwa wobec podmiotów zewnętrznych: kontrahentów, klientów i dostawców.

  • opracowywanie planowania strategicznego i ukierunkowanie przedsiębiorstwa na przyszłe inwestycje, co będzie stanowić bazę decyzyjną względem kierownictwa koncernu.

  • aktywne wspieranie, rozwijanie i motywowanie podległych pracowników w celu osiągnięcia celów przedsiębiorstwa i wytycznych produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów w zakresie inżyniersko-technicznym lub ekonomicznym (np. ekonomika i organizacja przedsiębiorstw, Business Administration, gospodarka narodowa lub inżynieria zarządzania

  • kilkuletniego doświadczenia na porównywalnym stanowisku, optymalnie w branży tworzyw sztucznych

  • doświadczenia w controllingu (projektów) w przedsiębiorstwie średniej wielkości.

  • ugruntowanej znajomości metod Lean Management i technik stałej poprawy wydajności pracy.

  • dogłębnego zrozumienia liczb i wskaźników oraz zdolności analitycznych.

  • działania zorientowanego na cele i rozwiązania dzięki komunikatywności oraz decyzyjności względem wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych partnerów komunikacji.

  • znajomości języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie. Pożądana znajomość języka niemieckiego.

  • gotowości do okazyjnych podróży służbowych w granicach Unii Europejskiej.

To oferujemy

  • ambitną i pełną zmian pracę na stanowisku kierowniczym z długoterminową perspektywą rozwoju w grupie przedsiębiorstw zorientowanej na przyszłość i wzrost.

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz zakładowy plan emerytalny.

  • branżowe i interdyscyplinarne możliwości dalszego kształcenia.

  • pracę w profesjonalnym zespole wpierającym się wzajemnie we wszelkich sprawach.

Kontakt

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, to ucieszy nas przekonująca aplikacja, najlepiej wysłana e-mailem, z podaniem możliwie najwcześniejszego momentu rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia.

QuickPack

Jako specjalista w zakresie wytwarzania artykułów gospodarstwa domowego oraz produktów higienicznych projektujemy i produkujemy towary dla wielu międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych i wielkich sieci handlu detalicznego. Nasze produkty, takie jak worki na odpady z surowców wtórnych, folia spożywcza, worki na mrożonki, folia aluminiowa i papier do pieczenia są sprzedawane przez naszych klientów przeważnie pod ich markami własnymi. Oprócz tego można znaleźć w handlu produkty naszych marek: quickpack, viGO! i grinx.

Grupa przedsiębiorstw QuickPack zatrudnia na całym świecie ponad 1100 pracowników.

Przewiń do profilu firmy