Dyrektor Zakładu – obróbka metali

  • zachodniopomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego partnera, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Główne zadania:

    • Odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym w obszarze produkcji, łańcucha dostaw oraz kontaktu z klientami
    • Realizacja założonych celów biznesowych, współtworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu
    • Wdrażanie procesów zarządczych i operacyjnych
    • Monitorowanie wskaźników operacyjnych i ekonomicznych
    • Bieżąca kontrola wyniku finansowego i nadzorowanie realizacji budżetu
    • Optymalizacja procesów i kosztów operacyjnych
    • Aktywny rozwój zakładu poprzez poszukiwanie nowych możliwości w obszarze produkcji i łańcucha dostaw
    • Zarządzanie polityką personalną, motywowanie pracowników i rozwój kompetencji podległych zespołów
    • Raportowanie do zarządu

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży metalowej
    • Doświadczenie w obróbce metali (spawanie, cynkowanie, lutowanie)
    • Znajomość narzędzi zarządzania produkcją (Lean Manufacturing, znajomość systemu SAP)
    • Wykształcenie wyższe (techniczne)
    • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
    • Zdolności przywódcze i analityczne
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet benefitów
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Dużą samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
    • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!