Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Galeco Sp. z o.o.O firmie

  • Balice (pow. krakowski)

    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowy nadzór, koordynacja działań oraz odpowiedzialność za efektywne zarządzanie zasobami w obszarach produkcji, technologii, utrzymania ruchu, logistyki, planowania produkcji, zakupu surowców, kontroli jakości oraz badań i technicznego rozwoju produktów,

  • Współpraca w określaniu i rozwijaniu strategii obszarów operacyjnych w korelacji do strategii firmy,

  • Przygotowywanie i kontrola realizacji planu i budżetu, w tym nadzór nad inwestycjami w obszarach operacyjnych,

  • Współpraca z pionem handlowym przy określaniu potrzeb rynkowych, śledzenie trendów i nadzór nad tworzeniem technicznych innowacji w produktach,

  • Nadzór nad planowaniem i harmonogramowaniem produkcji oraz zarządzaniem zapasami i surowcami,

  • Nadzór nad organizacją i przebiegiem procesów technologicznych, monitoring efektywności i jakości oraz koordynowanie modernizacji i programów usprawniających,

  • Ustalanie celów jakościowych oraz nadzór nad organizacją kontroli jakości produktów oraz audytów jakościowych zapewniających spełnianie norm branżowych i oczekiwań Klientów,

  • Nadzór nad logistyką i gospodarką magazynową w zakresie surowców i wyrobów gotowych,

  • Optymalizacja produkcji i łańcucha dostaw,

  • Propagowanie filozofii wspierającej bezpieczeństwo, odpowiedzialność, produktywność i ciągłe doskonalenie w zakresie procesów, rozwoju narzędzi i kompetencji podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, najlepiej w zakresie zarządzania produkcją, uzupełnione szkoleniami,

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w roli menedżerskiej w obszarach produkcji,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie operacyjne, mile widziane menedżerskie w takich obszarach jak; logistyka, techniczny rozwój produktów, kontrola jakości,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność podejmowania szybkich i trudnych decyzji,

  • Znajomość zasad organizacji procesów produkcji, w tym planowania produkcji, logistyki, ustalania strategii i celów dla obszarów operacyjnych, inżynierii procesowej, zagadnień technologicznych, monitorowania wyników,

  • Znajomość metodyk i zasad zarządzania jakością (np.TQM, Six Sigma),

  • Kompetencje lidera, w tym budowanie zaangażowania i kultury ciągłego doskonalenia, wspieranie w rozwoju potencjału pracowników, formowanie postaw zgodnych z wartościami firmy, skuteczna komunikacja, umiejętność stawiania i egzekwowania celów,

  • Zorientowanie na klienta i jego potrzeby (klient w centrum uwagi),

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing / Lean Management oraz doświadczenie w ich implementacji i stosowaniu w organizacji pracy,

  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie produkcją i logistyką (ERP, MES, ASP),

  • Znajomość zagadnień produkcyjnych w branży materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w znanej na rynku budowlanym polskiej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Odpowiedzialną rolę z realnym wpływem na dalszy sukces firmy,

  • Wymierne korzyści uzależnione od osiąganych wyników oraz możliwość samorealizacji i rozwoju osobistego,

  • Decyzyjność z możliwością szybkiego wdrażania pomysłów,

  • Pakiet benefitów dostosowany do pełnionych obowiązków.

Galeco Sp. z o.o.

Jako czołowy dostawca systemów odprowadzania wody deszczowej, dążymy do zaspokojenia potrzeb Klientów poprzez profesjonalną obsługę, zaangażowanie i entuzjazm oraz ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań. Partnerstwo, samodzielne myślenie i radość z tego, co się robi, to wartości wyznaczające standardy naszego postępowania.

Galeco to lider segmentu PREMIUM w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów orynnowania. Na deszcz odpowiadamy uśmiechem, szukając pozytywnego wzmocnienia w każdej sytuacji.

Przewiń do profilu firmy