Logo Pracuj.pl

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego (branża spożywcza, FMCG)

IGLOTEXO firmie

  • Skórcz
    Skórcz, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i optymalizacja procesów produkcji w celu zapewnienia odpowiedniej jakości, ilości i efektywności kosztowej produktów,
  • rozwój i zarządzanie systemami jakości oraz bezpieczeństwa żywności na terenie Zakładu,
  • zarządzanie podległą strukturą i tworzenie warunków do rozwoju kompetencji zespołu w celu realizacji strategii produktowej i jakościowej Grupy w obszarze dedykowanych produktów,
  • zapewnienie zasobów do realizacji założonych planów produkcyjnych,
  • zarządzanie budżetem kosztowym podległego Zakładu,
  • współudział w kreowaniu i wdrażaniu przyjętej strategii działania Grupy Iglotex w obszarze produkcji.

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją Lean Management w tym praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • praktyczna znajomość standardów BRC, IFS, HACCP, BHP, przepisów prawa pracy,
  • praktyczna znajomość systemów klasy ERP,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • pracę w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na terenie Europy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji

1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego (branża spożywcza, FMCG), Skórcz