Oferta pracy

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego (branża spożywcza)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta, jednego z liderów w swojej branży, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zarządzanie Działami Produkcji i Utrzymania Ruchu oraz odpowiedzialność za wyniki tych działów
  • Udział w przygotowywaniu strategii rozwoju zakładu, budżetu, projektów/wydatków inwestycyjnych oraz odpowiedzialność za ich realizację
  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę zakładu oraz przestrzeganie i rozwijanie standardów produkcyjnych
  • Realizowanie założonych celów dla zakładu produkcyjnego, zwiększanie efektywności zakładu, optymalizacja zasobów i procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zakładem produkcyjnym o profilu spożywczym - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem i inwestycjami
  • Znajomość metod zarządzania produkcją i doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Znajomość przepisów prawa oraz standardów i procedur dotyczących systemów jakości i bezpieczeństwa żywności, takich jak HACCP, BRC, ISO
  • Wysoki poziom kompetencji managerskich i decyzyjnych, zdolności organizacyjne, inicjatywa, elastyczność, silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) - warunek konieczny
  • Gotowość do codziennych dojazdów lub relokacji w okolice zakładu (rejon Polski środkowo-wschodniej)

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w rozwojowej branży
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus bonus roczny
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe
  • Pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego w niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na politykę organizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne