Dyrektor Zakładu Produkcyjnego SINOVA

STRUGA S.A.

  • Jezuicka Struga (pow. inowrocławski)

    Jezuicka Struga (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym Zakładem z naciskiem na dział produkcji;

  • zarządzanie zespołem pracowników, wzmacnianie ich motywacji i podnoszenie efektywności pracy;

  • udział w opracowywaniu planów i strategii rozwoju;

  • planowanie i nadzór nad realizacją budżetu;

  • inicjowanie działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii i racjonalizacji produkcji;

  • współpraca z pozostałymi oddziałami Spółki, w tym z Centralą.

Nasze wymagania

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym;

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;

  • posiadasz wiedzę o finansowych aspektach zarządzania;

  • posiadasz umiejętność efektywnego zarządzania zespołami na różnych poziomach organizacji;

  • radzisz sobie z pracą pod presją czasu;

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym zakładzie;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;

  • niezachwiany work-life balance, któremu sprzyja pakiet benefitów pracowniczych dbających o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i aktywność sportową.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

STRUGA S.A.

Spółka STRUGA S.A. należąca do Grupy SARIA – Lidera rynku w zakresie wprowadzania zrównoważonych rozwiązań dla biznesu, sieci spożywczych, branży gastronomicznej i farmacji poszukuje osoby na stanowisko Dyrektor Zakładu Produkcyjnego SINOVA.

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w 26 krajach i zatrudniającą 11.000 pracowników. W Polsce od ponad 25 lat rozwijamy ideę gospodarki obiegu zamkniętego produkując zieloną energię elektryczną, ciepło, paliwa alternatywne a także naturalne środki dla branży rolnej. Nasze zaawansowane procesy technologiczne odzyskują i przywracają wodę do środowiska oraz znacząco obniżają emisję CO2.

Przewiń do profilu firmy