Oferta pracy

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.O firmie

  • Skawina, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Polska firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • nadzór nad pracą podległego personel (kierowników, brygadzistów)
  • operacyjne zarządzanie pionem produkcji w firmie
  • kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami w zakładzie produkcyjnym z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej
  • prowadzonych działań np. w zakresie optymalizacji zużycia materiałów, energii, wody itp.
  • dysponowanie mieniem zgodnie z zasadami gospodarności
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

Najważniejsze kompetencje zawodowe:

  • umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
  • umiejętności strategiczne
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
  • wiedza o metodach i technikach produkcji
  • znajomość zasad zarządzania jakością
  • wiedza o zarządzaniu i administracji
  • zdolności organizacyjne
  • inicjatywa / przedsiębiorczość

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji
  • doskonałej znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem zakładem produkcyjnym
  • koordynacji współpracy pomiędzy działami
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • otwartość na inicjatywy
  • samodzielność swobodę w działaniu.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi SOLIDWORKS
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy