Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

  • Słomczyn (pow. piaseczyński)

    Słomczyn (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dedykowanym zespołem przy uruchomieniu i optymalizacji pracy nowego zakładu produkcyjnego

  • Planowanie i realizacja planów produkcyjnych, zapewnienie ciągłości produkcji

  • Zapewnienie i kontrola realizacji procesów produkcji zgodnie z wymaganiami HACCP i BRC

  • Rekrutacja i zarządzanie podległym personelem

  • Utrzymywanie założeń jakościowych i budżetowych

  • Doskonalenie procesów jakościowych

  • Kontrola i raportowania założonych wskaźników KPI (finansowych i operacyjnych)

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem procesami produkcyjnymi w branży FMCG – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie we wprowadzaniu zmian i optymalizacji procesów

  • Wysoko rozwinięte kompetencje organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • Samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywność w działaniu

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Premię uzależnioną od osiąganych wyników

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego oraz karty MS

  • Samochód służbowy”

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji w branży rozrywkowej, działającej m.in. w takich segmentach rynku, jak media, Internet, rozrywka, gastronomia.

ZPR S.A. w swoim portfolio posiada wiele marek gastronomicznych i rozrywkowych. Wśród nich m.in. Park Rozrywki Julinek, Hotel Bellotto, Focaccia, Szerokie Bary, Dziki Brzeg.

W związku z planowanymi działaniami, poszukujemy osoby, z którą będziemy mogli realizować cele oraz cieszyć się z ich realizacji.

Przewiń do profilu firmy