Oferta pracy

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Pracuj.pl dla Firm

  • Kijów, Ukraina

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym

  • pozyskiwanie kluczowych kontrahentów

  • optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz organizacja pracy zakładu, w tym optymalizacja kosztów produkcji

  • nadzór nad procesami zarządzania efektywnością zakładu

  • określanie celów i ustalanie wskaźników (KPI) pożądanych rezultatów oraz okresowa ocena uzyskanych wyników

  • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych procesów produkcyjnych i technologicznych oraz działań związanych z obniżaniem kosztów działalności, podnoszenia jakości wyrobów jak również wydajności produkcji

  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej;

  • raportowanie do Zarządu Spółki macierzystej

  • inicjowanie działań celem zapewnienia przestrzegania przepisów BHP i budowanie kultury bezpiecznej pracy

Nasze wymagania

  • znajomość realiów prowadzenia biznesu na rynku Ukraińskim/Rosyjskim

  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą o profilu produkcyjnym

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub marketingowe. Dodatkowym atutem będą studia podyplomowe w kierunku zarządzania przedsiębiorstwem

  • praktyczna wiedza w inicjowaniu działań mających na celu wdrożenie procesów ciągłego doskonalenia, poprawy efektywności

  • doświadczenie/umiejętności w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych i organizacyjnych nakierowanych na osiąganie wysokiej efektywności w zespole

  • umiejętność samodzielnego podejmowania odpowiedzialnych decyzji

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B- zgodnie z preferencjami Kandydata

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uznaniową uzależnioną od osiąganych wyników

  • możliwość skorzystania z firmowego mieszkania

  • finansowanie lotów do kraju na weekendy

  • samochód służbowy

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Naszym klientem, jest polska firma produkcyjna.

Przewiń do profilu firmy