Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Silao, Guanajuato, Meksyk

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Naszego Oddziału w Meksyku poszukujemy Pracownika
na stanowisko:
Miejsce pracy: MAFMEX, Silao, Guanajuato, México
Centrala - Tychy

Cel stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Zakładu Maflow w Meksyku (MAFMEX S. DE R.L. DE C.V.) będzie podlegała bezpośrednio pod Dyrektora Operacyjnego Grupy Maflow.

Zakres zadań:

  • Kierowanie wszystkimi procesami bezpośrednio i pośrednio produkcyjnymi oraz sprawowanie nadzoru nad organizacją i wykorzystaniem zasobów Zakładu;
  • Nadzorowanie procesu planowania produkcji i jego realizacji zgodnie z założeniami i strategią Grupy Maflow;
  • Analizowanie procesów produkcji pod kątem ich optymalizacji i ciągłego doskonalenia wydajności;
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie dostępności maszyn, wyposażenia i narzędzi oraz nadzorowanie procesów remontów i prac konserwacyjnych na terenie Zakładu;
  • Monitorowanie standardów produkcji oraz wdrażanie programów poprawy jakości i efektywności;
  • Sprawowanie nadzoru nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i pozostałej działalności zakładu, zapewnienie odpowiednich warunków pracy z zachowaniem zgodności z lokalnymi przepisami BHP;
  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego kosztowo działania podległego Zakładu;
  • Przygotowanie budżetów kosztowych i inwestycyjnych zarządzanego Zakładu produkcyjnego oraz kontrolowanie ich realizacji;
  • Zapewnienie odpowiednich zasobów ludzkich oraz materiałów;
  • Nadzorowanie oraz motywowanie podległego zespołu pracowników;
  • Dbanie o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego Zespołu;
  • Dbanie o wysokie standardy funkcjonowania Zakładu przy zachowaniu harmonijnej współpracy w ramach Grupy Maflow;
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania produkcją;
  • Tworzenie niezbędnych procedur, regulaminów i zasad w podległych obszarach oraz nadzorowanie ich przestrzegania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji, preferowani Kandydaci , którzy obecnie bądź w przeszłości pracowali/rezydowali w Meksyku);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka hiszpańskiego będzie znaczącym dodatkowym atutem);
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji;
  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi;
  • Umiejętność zarządzania budżetem;
  • Umiejętność kierowania zespołami ludzkimi ;
  • Wiedza o metodach i technikach produkcji;
  • Znajomość zasad zarządzania jakością;
  • Umiejętność stosowania narzędzi Lean Manufacturing;
  • Inicjatywa oraz przedsiębiorczość;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B bądź międzynarodowe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

 „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy