Logo Pracuj.pl

Dyrektor Zakładu

Top Packaging S.A.O firmie

Top Packaging S.A.

Opakowaniowa 2

Skarbimierz (pow. brzeski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie i koordynowanie codziennych operacji zakładu
  • Ścisła współpraca ze sprzedażą w celu optymalizacji i wykorzystania mocy produkcyjnych fabryki
  • Nadzorowanie podległych funkcji, zespołów produkcyjnych i operacyjnych, zapewniając zgodność i przestrzeganie terminów, wymagań budżetowych i dostosowanie do ustalonych strategii i planów
  • Wyznaczanie długoterminowych celów i nadzór realizacji krótko-, średnio- i długoterminowych planów zakładu
  • Opracowanie i wdrożenie strategicznego planu wzrostu i planu operacyjnego w celu osiągnięcia celów w zakresie przychodów i wolumenów
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe, planowanie biznesu, procesy prognozowania i budżetowania
  • Pełnienie funkcji rzecznika organizacji, budowanie i zarządzanie relacjami z zewnętrznymi interesariuszami, w tym organami regulacyjnymi, partnerami, stowarzyszeniami branżowymi itp.
  • Przyciąganie, rozwijanie, zarządzanie, kierowanie i inspirowanie zespołu, aby zapewnić utrzymanie wysokiej wydajność, wzrostu i utrzymanie talentów oraz planowanie sukcesji dla kluczowych ról przywódczych i o dużym wpływie na organizację
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych
  • Realizowanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem
  • Tworzenie skutecznych narzędzi do pomiaru wydajności i efektywności procesów
  • Udział w audytach certyfikacyjnych i innych audytach związanych z funkcjonującym systemem zarządzania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane w obszarze zarządzania, technologii lub pokrewne
  • Silne umiejętności menedżerskie, operacyjne i finansowe potwierdzone sukcesami
  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej, pisemnej i interpersonalnej oraz umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Samodzielność z umiejętnością efektywnej pracy w warunkach stresu i presji czasowej
  • Znajomość finansów, optymalizacji procesów i kosztów
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność przekładania celów strategicznych na obszar operacyjny
  • Umiejętność monitorowania przepływów materiałowych i planowania produkcji
  • Umiejętność inicjowania zmian w procesach technologicznych i layoutów oraz w obszarze łańcucha dostaw
  • Silne umiejętności analityczne
  • Znajomość technologii produkcji opakowań
  • Umiejętność zarządzania dostępnymi mocami vs potrzebami rynku
  • Wiedza o tym, jak obliczyć rentowność produkcji
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania procesami wraz z szacowaniem ryzyka
  • 5-7 lat doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją opakowań
  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i nowoczesne standardy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Dofinasowanie do programu sportowego
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do posiłków

Dodatkowe informacje o rekrutacji

Prosimy o podesłanie CV w języku polskim oraz angielskim

Grupa THIMM to czołowy dostawca rozwiązań w zakresie opakowań i dystrybucji towarów. Portfolio rozwiązań obejmuje opakowania transportowe i sprzedażowe z tektury falistej, wysokiej jakości opakowania ekspozycyjne, systemy opakowaniowe wykonane z różnych połączeń materiałowych oraz zadrukowane produkty do dalszego przetwórstwa przemysłowego. Oferta produktowa firmy jest dodatkowo wzbogacona przez szeroki zakres usług opakowaniowych obejmujących cały łańcuch dostaw. Do klientów Grupy THIMM należą prestiżowe marki ze wszystkich sektorów.

Top Packaging S.A. jako część Grupy THIMM jest stabilnym i nowoczesnym pracodawcą. Przedsiębiorstwo systematycznie się rozwija dzięki realizacji kolejnych inwestycji i rozbudowie parku maszynowego.

Dyrektor Zakładu, Opakowaniowa 2, Skarbimierz (pow. brzeski)