Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

STRATEGIA - szkolenia i doradztwo biznesoweO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wszystkimi procesami w zakładzie z zachowaniem standardów i zapewnieniem wyników

  • realizacja planów produkcyjnych i sprzedażowych

  • odpowiedzialność za jakość produkcji i obsługi kontrahentów na rynku polskim oraz terminowość wykonania usług

  • tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi innowacyjności oraz wzrostowi kapitału strukturalnego i intelektualnego przedsiębiorstwa

  • identyfikacja obszarów i procesów do usprawnienia

  • zarządzanie podległym zespołem

  • raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (preferowane na stanowiskach związanych z obszarem produkcji)

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne lub zarządcze

  • praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, przywódcze i komunikacyjne

  • zorientowanie na wynik

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pakiet narzędzi niezbędnych do pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • niekorporacyjną atmosferę pracy

  • pracę w okolicach Kielc w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

STRATEGIA - szkolenia i doradztwo biznesowe

Z dumą rozpoczynamy rekrutację dla naszego wieloletniego Klienta – firmy produkcyjno-handlowej z ponad 30-letnią tradycją w branży przemysłowej. Naszego Klienta jako firmę rodziną z 4 oddziałami na terenie Polski, docenia obecnie blisko 450 Pracowników, Klienci krajowi i zagraniczni. Obecnie poszukujemy kandydatów do zakładu w okolicy KIELC. Liczebność załogi: obecnie około 80 pracowników, docelowo 120.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy