Oferta pracy

RPO Partners Sp. z o.o.

Dyrektor Zakupów (sporty wodne/rowery/sporty zimowe)

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

20 00030 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja strategii zakupowej dla nowo powstającej organizacji,

  • Zbudowanie podległego działu oraz koordynacja procesu zakupów,

  • Analizowanie i wspieranie procesu budowy planów sprzedaży z uwzględnieniem poszczególnych kategorii produktowych,

  • Kształtowanie standardów i procedur w dziale zakupów,

  • Przygotowanie kontraktów (S&OP) dotyczących zakupu poszczególnych kategorii asortymentowych,

  • Prowadzenie regularnych analiz danych historycznych oraz dotychczasowej sprzedaży,

  • Przygotowywanie szczegółowych analiz i rekomendacji dla zarządu firmy w zakresie strategii zakupowych,

  • Współtworzenie i wdrażanie narzędzi raportowych oraz planistycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub matematyczne,

  • Min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w branży e-commerce/retail,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji,

  • Zaawansowana znajomość MS Excel, mile widziana znajomość narzędzi klasy BI,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • W przypadku kandydatów spełniających kluczowe wymagania i mieszkających w innej lokalizacji w Polsce wymagana będzie dyspozycyjność do pracy przez minimum 2 dni we Wrocławiu.

To oferujemy

  • Strategiczne stanowisko w nowo powstającej organizacji,

  • Realny wpływ na standardy oraz sposób funkcjonowania podległego działu,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do programu Multisport oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dla naszego klienta – jednej z najnowocześniejszych firm w Polsce oraz lidera branży e-commerce – w związku z rozpoczęciem przygotowań do uruchomienia nowego sklepu internetowego dedykowanego sportom wodnym, rowerom oraz sportom zimowym poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Dyrektor Zakupów (sporty wodne/rowery/sporty zimowe)

Przewiń do profilu firmy