Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zakupów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    DYREKTOR ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA:

    • budowa strategii oraz wyznaczanie celów w obszarze zakupów;
    • opracowywanie standardów związanych z procesem zakupów oraz nadzór nad ich stosowaniem;
    • odpowiedzialność za wyniki finansowe działu i rekomendowanie rozwiązań wpływających na ich poprawę;
    • zarządzanie relacjami z dostawcami;
    • prowadzenie negocjacji biznesowych;
    • ustalanie warunków i umów handlowych z dostawcami;
    • nadzór nad prawidłową realizacją procesu zakupów;
    • analiza rynku dostawców oraz trendów rozwoju w obszarze zakupów;
    • ocena efektywności działań zakupowych pod kątem terminowości oraz efektywności finansowej;
    • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów w Dziale Zakupów;
    • zarządzanie zespołem, efektywne motywowanie, angażowanie i wyznaczanie celów pracownikom;
    • efektywna współpraca z innymi zespołami w firmie w zakresie działań zakupowych.

    CZEGO OCZEKUJEMY:

    • wykształcenie wyższe;
    • co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zakupów w dużych organizacjach;
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
    • doświadczenie w utrzymywaniu relacji z dostawcami oraz w negocjacjach zakupowych;
    • wysoko rozwinięte predyspozycje menedżerskie oraz umiejętność budowania autorytetu i motywowania zespołu;
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, PowerPoint);
    • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • silne nastawianie na realizację celów oraz proaktywność;
    • inicjatywa i innowacyjność przejawiająca się w forsowaniu i skutecznym wdrażaniu nowych rozwiązań;
    • zdolność do działania pod presją czasu z nastawieniem na terminowość realizacji zadań;
    • prawo jazdy kat. B.

    CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:

    • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
    • nowoczesne biuro w centrum Warszawy;
    • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych.