Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

INTER-CAR SILESIA Sp. z o.o.O firmie

INTER-CAR SILESIA Sp. z o.o.

Wrocławska 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie całym Salonem zgodnie z założonym budżetem i strategią firmy,

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu spółki oraz długoterminowych planów finansowych,

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych w tym zdobywanie nowych klientów,

  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz dostawcami,

  • Rozwój i nadzór procesów operacyjnych,

  • Rozwój kompetencji ciągłego doskonalenia organizacji,

  • Współpraca z właścicielami w obszarze poszukiwania i wdrażania rozwiązań optymalizujących procesy przedsiębiorstwa oraz pracę podległych zespołów,

  • Reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w Spółce o podobnym profilu,

  • Doświadczenie w zarządzaniu działalnością sprzedażową,

  • Orientacja na cel biznesowy, rynek i klienta,

  • Rozumienie i umiejętność wdrażania procesów biznesowych w organizacji,

  • Wysokie umiejętności analityczne,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Doświadczenie negocjacyjne z klientami,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń, system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju,

  • Samochód klasy premium i inne niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w prężnym zespole, pod szyldem uznanej międzynarodowej marki,

  • Samodzielność w podejmowaniu kluczowych decyzji,

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

Spółka Inter-Car Silesia - Autoryzowany Dealer Volvo zatrudni w Bielanach Wrocławskich Pracownika na stanowisku: DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO.

Przewiń do profilu firmy