Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Brenor Sp. z o.o.

  • Kierzno 27, Bielawy (pow. nowosolski)
    Bielawy (pow. nowosolski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Kierzno 27

Bielawy (pow. nowosolski)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie firmą poprzez ścisłą współpracę z kierownikami poszczególnych działów oraz Zarządem

  • koordynowanie i monitorowanie celów wyznaczonych przez właścicieli

  • wdrażanie i koordynowanie nowych rozwiązań

  • odpowiedzialność za realizację budżetu

  • kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju firmy

  • przygotowywanie raportów dla Zarządu z prowadzonych działań

  • bieżące analizowanie rynku oraz osiąganych wyników

  • reprezentowanie właścicieli wewnątrz oraz na zewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • możesz pochwalić się sukcesami w zakresie wzrostu przychodu czy optymalizacji kosztów organizacji

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (około 70 osób)

  • posiadasz doświadczenie we współpracy z Zarządem oraz poszczególnymi działami, m.in. produkcji, marketingu, sprzedaży, administracji

  • masz wykształcenie wyższe

  • posiadasz certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń/studiów podyplomowych z zakresu zarządzania ludźmi i organizacją

  • bardzo dobrze znasz język angielski (kontakt z klientami)

  • należysz do osób konsekwentnych w działaniu i skoncentrowanych na realizacji celów

  • jesteś osobą otwartą na poszukiwanie nowych rozwiązań/innowacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • elastyczne godziny pracy, po okresie wdrożenia możliwość częściowego wykonywania pracy home office

  • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiąganych wyników oraz optymalizacji kosztów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Zainteresowany?

O nas

Firma Brenor zajmuje się produkcją wysokiej jakości zlewozmywaków granitowych. Znajdujemy się w miejscowości Kierzno 27 pomiędzy miastami Głogów a Nowa Sól

www.brenor.pl