Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

DPM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się zarządzaniem nieruchomościami oraz realizacją inwestycji. Firma jest obecna na rynku od kilku lat.
W związku z poszerzaniem działalności firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw spółki z należytą starannością w celu uzyskania jej optymalnej efektywności i rentowności, nadzór nad finansami spółki
  • Koordynowanie działań firm zewnętrznych pracujących na rzecz spółki w tym: biuro rachunkowe, zespół prawny, zespół administracyjny zarządzający nieruchomościami spółki, architekci, projektanci, wykonawcy robót budowlanych
  • Formułowanie celów, nadzór nad realizowanymi projektami oraz zaangażowanymi w ich realizację zasobami ludzkimi, raportowanie do zarządu spółki
  • Przygotowywanie analiz inwestycji, analiz rynku nieruchomości oraz pozyskiwanie innych możliwości inwestowania,
  • Prowadzenie tematów formalnych z Urzędem Miasta, konserwatorem zabytków, oraz spółkami komunalnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Kilkuletnie (3-5 lat) doświadczenie w pracy na analogicznym, samodzielnym stanowisku
  • Czytanie ze zrozumieniem dokumentów finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, przepływów pieniężnych)
  • Sporządzanie analiz inwestycji na poziomie ogólnym oraz analiz finansowych dotyczących działalności spółki
  • Obsługa komputera - MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Służbowy laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy