Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zarządzający w Branży Budowlanej

  • Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Budowlano-Consultingowa IKA  od 1994 roku z sukcesem buduje swoją mocną pozycję na rynku usług budowlanych, projektowych i doradczych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala także na sprawne działania w zakresie szeroko pojętej obsługi technicznej firm i zarządzania nieruchomościami. Rzetelność, kompleksowość oraz krótkie terminy realizacji zleceń to nasze główne atuty. Wszystko to, poparte współpracą z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów oraz technologii budowlanych, gwarantuje, że każda inwestycja wykonywana przy naszym współudziale przebiega w pełni profesjonalnie.

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający
Branża Budowlana

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie procesu ofertowania i pozyskiwania zamówień
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców oraz prowadzenie negocjacji cenowych
  • Kontraktowanie materiałów i usług na potrzeby realizacji inwestycji
  • Przygotowanie projektów umów, analiza i negocjowanie umów
  • Koordynacja i nadzór realizowanych kontraktów
  • Współuczestnictwo w procesach odbiorowych kontraktów
  • Koordynowanie prac brygad roboczych sił własnych, zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia;
  • Ścisła współpraca z kierownikami budowy, z nadzorem inwestorskim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub ekonomicznym
  • Doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych oraz aranżacyjnych
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i rynku budowlanego
  • Umiejętność zarządzania procesem budowlanym oraz podległym zespołem
  • Zdolności analityczne, negocjacyjne i organizacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.