Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający – branża automotive

Polscy Inżynierowie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive specjalizująca się w produkcji przyczep, naczep oraz systemów zabudowy samochodów ciężarowych. Do nowopowstającej spółki córki poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Dyrektor Zarządzający – branża automotive.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie nowopowstającą spółką córką w zakresie obejmującym wszystkie aspekty funkcjonowania firmy,

  • Planowanie i kontrola budżetu,

  • Tworzenie planów rozwoju,

  • Tworzenie planów finansowych,

  • Zorganizowanie działu produkcji i przeniesienie części produkcji w ramach spółki macierzystej,

  • Wdrażanie rozwiązań prowadzących do optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Budowanie podległego zespołu, wyznaczanie mu celów i ich egzekwowanie,

  • Optymalizacja kosztów,

  • Monitorowanie rentowności firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w firmie produkcyjnej,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność budowania zespołu oraz skutecznego zarządzania nim,

  • Ogólna znajomość procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacji,

  • Umiejętność tworzenia strategii oraz planów finansowych,

  • Wysoko rozwinięte cechy lidera,

  • Doskonałe zdolności organizacyjne,

  • Zdolności analityczne,

  • Komunikatywność,

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu firmą wykorzystującej technologię obróbki metalu lub spawalnictwa w procesach produkcyjnych.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma POLSCY INŻYNIEROWIE DORADZTWO PERSONALNE specjalizuje się w rekrutacjach doświadczonych kandydatów w branży szeroko pojętego engineeringu. W obszarze naszego działania znajdują się rekrutacje inżynierów związanych z zarządzaniem produkcją, działami R&D, pracowników biur konstrukcyjnych a także pracowników związanych ze sprzedażą, serwisem i wdrożeniami technologii dla przemysłu i budownictwa.

Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie: www.polscy-inzynierowie.pl

Przewiń do profilu firmy