Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający - branża wynajmu (k/m)

Dyrektor zarządzającyO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Naszym Klientem jest niemiecka firma rodzinna stale rozwijająca swoje usługi od prawie 50 lat. Firma produkuje wysokiej jakości mobilne kontenery i wynajmuje je zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta. Dzięki globalnym lokalizacjom oraz szerokiej sieci dystrybucji, jej produkty są dostępne na całym świecie.

Obecnie firma poszukuje do swojego oddziału pod Warszawą doświadczonego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
(siedziba firmy: okolice Warszawy)
Twoje zadania:
  • Całościowa odpowiedzialność strategiczna i operacyjna za oddział firmy oraz jej dalszy rozwój
  • Odpowiedzialność za realizację kluczowych i specyficznych dla sprzedaży celów (np. rentowność sprzedaży, cele dotyczące udziału w rynku, cele dotyczące wskaźnika kapitału własnego, wzmocnienie wizerunku itp.)
  • Rozwój strategii sprzedaży i zdobywanie nowych obszarów biznesowych
  • Zarządzanie i doskonalenie pracowników w ramach kierowania i usprawniania organizacji przedsiębiorstwa
  • Ścisła współpraca z innymi spółkami grupy oraz centralą w Niemczech
  • Raportowanie do centrali
Twój profil:
  • Ukończone studia ekonomiczne, najchętniej w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem lub inżynierii przemysłowej
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym, połączonego z bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z zarządzaniem i motywowaniem pracowników
  • Preferowane doświadczenie w branży budowlanej
  • Dobrze rozwinięte umiejętności techniczne
  • Wysoki poziom inicjatywy, zdolności akwizycyjne i sprzedażowe oraz przedsiębiorczy sposób myślenia i działania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
W zamian otrzymasz:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zorganizujemy dla Ciebie obszerny program wprowadzający, dzięki któremu poznasz całe przedsiębiorstwo i nasze produkty
  • Oferujemy Ci indywidualne możliwości rozwoju oraz ciekawe szkolenia kompetencyjne
  • Ponadto możesz liczyć na urozmaiconą pracę w przedsiębiorstwie działającym na skalę globalną, przyjazną atmosferę i wiele możliwości wnoszenia własnych pomysłów
  • Zapewniamy Ci samochód służbowy, z którego możesz korzystać również prywatnie
Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/DZ/2502/2021 wraz z poniższymi klauzulami za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Ogłoszenie archiwalne