Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

NESTOR Work Spółka z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Udział w bieżących działaniach dotyczących procesów rekrutacyjnych

  • Kontakt z klientem po stronie niemieckiej

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Raportowanie do zarządu

Nasze wymagania

  • Wcześniejszego doświadczenia min. 2 lata na podobnym stanowisku (w obszarze zatrudniania osób do pracy za granicą w charakterze opiekunów osób starszych)

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min.B2

  • Znajomości pakietu Microsoft Office

  • Znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Wyższego wykształcenia

  • Prawa jazdy kat.B

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Dokładności, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami

  • Kreatywności, inicjatywy

  • Wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w centrum Bydgoszczy

  • Miejsce parkingowe bezplatne

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość wykonywania części obowiązków zdalnie - tzw. ’home office’

  • Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku

  • Wykorzystanie znajomości języka niemieckiego w praktyce