Dyrektor Zarządzający - Członek Zarządu

  • Świebodzice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2019-02-12
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-03-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NIDA to spółka córka firmy Metal –Plast powstała w 2011 roku, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją profili PVC dla budownictwa. Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC w kraju i za granicą. Jesteśmy liderem w naszej branży na rynku krajowym. Zatrudniamy obecnie 25 osób. Nasz konsekwentny rozwój możliwy jest dzięki pracownikom, którym oferujemy stabilność zatrudnienia i nieustanne szanse rozwoju. Cenimy własną inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świebodzice

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i koordynacja działalnością produkcyjną przedsiębiorstwa.
    • Ścisła współpraca z Właścicielem.
    • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego.
    • Zarządzanie kapitałem ludzkim.
    • Koordynowanie prac przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów na rynek polski ,czeski i niemiecki.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym –mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych.
    • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany oraz wskaźniki.
    • Zdolności przywódcze, negocjacyjne.
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
    • Samodzielność i inicjatywa.
    • Dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych i usprawniających.
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt managerski.
    • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji.
    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie.
    • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia + niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kierować na adres:

    Nida sp. z o.o. Sp. K.
    Ul. Sikorskiego 38
    58-160 Świebodzice
    Tel. +48 784 037 719

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez  NIDA Sp. z o.o. Sp. K. ul. Sikorskiego 38, 58-160 Świebodzice  danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie dodatkowych  danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDA Sp. z o.o. Sp. K. ul. Sikorskiego 38, 58-160 Świebodzice  . przed cofnięciem zgody.