Dyrektor Zarządzający

Staff In GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dąbrówka (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Dyrektor/Prezes

Nasz Klient to firma zajmująca się produkcją wyrobów metalowych oraz świadczeniem unikalnych usług Generalnego Podwykonawstwa w modelu OPTIM - dzięki któremu wygodnie zaprojektujesz, wycenisz, zamówisz i zamontujesz w optymalnej konfiguracji produkty na budowy.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja rewolucyjnej wizji przedsiębiorstwa metalowego w branży budowlanej
  • Całościowy nadzór nad budżetami dyrektorskimi
  • Wsparcie Zarządu w zakresie realizacji długoterminowej strategii, budowania pozycji rynkowej i przygotowania projekcji biznesowo-finansowych
  • Ciągła współpraca z przedstawicielami pozostałych działów firmy, inwestorami, dostawcami
  • Identyfikacja i ocena ryzyk, analizowanie rynku i działań konkurencji
  • Opracowywanie standardów obsługi klientów i pilnowanie realizacji przyjętych norm
  • Dbanie o wizerunek firmy i jakość obsługi
  • Optymalizacja funkcjonowania informatycznych systemów wspomagających zarządzanie operacyjne i finansowe

W strukturze firmy:

  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu / udziałowców
  • Prowadzenie narad dyrektorskich, menadżerskich

Osoba na tym stanowisku:

  • Musi posiadać otwarty umysł, aby w całości pojąć i skutecznie przeprowadzić nową koncepcję działalności na rynku budowlanym
  • Charakteryzuje się ponadprzeciętnymi zdolnościami interpersonalnymi, pozytywnym nastawieniem
  • Doskonale komunikuje się w formie ustnej oraz pisemnej
  • Nie boi się  stać na czele rewolucyjnych zmian
  • Jest pewna siebie i konsekwentnie dąży do celu
  • Posiada umiejętności przywódcze
  • Charakteryzuje się analitycznym podejściem do kwestii biznesowych

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-handlowo-usługowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem z obrotem powyżej 50 mln zł
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające budować trwałe relacje biznesowe oraz podejmować strategiczne decyzje
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego
  • Mile widziane kontakty z firmami wykonawczymi, developerami, Inwestorami, producentami
  • Mile widziana znajomość rynku wyrobów metalowych różnego rodzaju
  • Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu produktów do sieci marketów budowlanych
powyżej 4 lat

Oferujemy:

  • W zasadzie nieograniczone możliwości finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Możliwość tworzenia nowoczesnego systemu pracy, pozwalającego wykorzystać wszystkie możliwości
  • Fascynujące wyzwanie przeprowadzenia wspólnie z nami rewolucji na rynku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy