Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

Do spółki zajmującej się produkcją prefabrykowanych rozwiązań modułowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • Przeprowadzenie analizy przedsiębiorstwa tzw. due diligence z zakresu organizacyjnego tj. struktur i procesów na etapie transakcji,
  • Przeprowadzenie analizy przedsiębiorstwa tzw. due diligence z zakresu sprzedaży i rozwoju usług i produktów na etapie transakcji,
  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju spółki na konkurencyjnym rynku,
  • Kształtowanie strategii sprzedażowo-marketingowej i na tej podstawie przygotowanie planów biznesowych spółki,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych, w tym tworzenie i nadzorowanie działów sprzedaży, zdobywanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz dostawcami,
  • Kreowanie i rozwijanie istniejącego portfela produktowego,
  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych spółki,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu spółki oraz długoterminowych planów finansowych,
  • Zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością spółki,
  • Reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych,

KOMPETENCJE:

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach menadżerskich tj. Dyrektora Zarządzającego /Rozwoju Biznesu/Sprzedaży/Operacyjnego,
  • doświadczenie zawodowe w branży produkcji prefabrykowanych rozwiązań modułowych lub panelowych,
  • doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej i sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych,
  • doświadczenie we wdrażaniu strategii w przedsiębiorstwach produkcyjnych,
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjnej i interpersonalne,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, zarządzanie, techniczne i/lub MBA mile widziane,
  • doświadczenie we współpracy z funduszem inwestycyjnym będzie mile widziane,
  • doświadczenie w nadzorowaniu procesów operacyjnych w firmie produkcyjnej będzie mile widziane,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz przedsiębiorstw typu due dilligence będzie mile widziane.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  wraz z klauzą klikając w przycisk aplikowania.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tar Heel Capital Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy