Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający ds. infrastruktury miejskiej

"ZAKŁAD KOMUNALNY" sp. z o.o.O firmie

  • Podmiejska 69
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

"ZAKŁAD KOMUNALNY" sp. z o.o.

Podmiejska 69

Opole

Zakład Komunalny Opole Sp. z o. o. jest wielooddziałową firmą świadczącą usługi komunalne w szerokim zakresie, będącą regionalnym liderem w gospodarce odpadami, stosującą nowoczesne technologie i sprzęt oraz oferującą szeroki zakres usług i konkurencyjne ceny. Jesteśmy innowacyjną firmą, która stale się rozwija i zwiększa zakres działalności, zawsze w harmonii ze środowiskiem.  Dzięki temu jesteśmy kojarzeni z przyjaznym wizerunkiem miasta, porządkiem, nowoczesnością i bezpieczeństwem mieszkańców. Dzięki blisko 25-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym rozwiązaniom, oraz szerokiej ofercie jesteśmy jednym z liderów branży.

Dyrektor ds. infrastruktury miejskiej zarządza działami bezpośrednio związanymi z usługami świadczonymi przez Spółkę na rzecz mieszkańców miasta Opola. Najważniejsze obszary działania obejmują zarządzanie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, Cmentarzem Komunalnym oraz innymi cmentarzami zlokalizowanymi na terenie miasta, Strefą Płatnego Parkowania, Targowiskiem Miejskim „Cytrusek” oraz zadaniami związanymi z pozyskaniem,  realizacją i utrzymaniem zleceń z obszaru zieleni miejskiej.

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIELNOŚCI:

  • Zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością podległych działów
  • Realizacja celów operacyjnych i budżetów rocznych – odpowiedzialność za wynik finansowy
  • Bieżąca optymalizacja kosztów, stała poprawa dochodowości funkcjonowania – dążenie do uzyskania optymalnej efektywności i rentowności finansowej oraz operacyjnej
  • Tworzenie, wdrażanie i optymalizacja kluczowych procesów, standardów oraz działań rozwojowych w podległych działach
  • Zarządzanie zespołem, rozdział zadań oraz organizacja pracy dla poszczególnych działów. Planowanie pracy działów, koordynowanie, nadzorowanie i kontrola ich wykonania oraz motywowanie i rozwijanie pracowników.
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedaży w działach i obszarach działających w środowisku konkurencyjnym
  • Negocjacje z partnerami zewnętrznymi  w zakresie  wynajmu w tym negocjacje warunków współpracy – reprezentowanie Spółki w trakcie spotkań biznesowych i wydarzeń branżowych
  • Reprezentowanie i ochrona interesów Spółki w obszarze działalności zewnętrznej oraz w samej firmie

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży komunalnej, kulturalnej lub eventowej
  • Mile widziana praktyczna znajomość branży komunalnej lub eventowej
  • Zdolności menadżerskie i umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność zarządzania przychodami i kosztami oraz analiza rezultatów
  • Umiejętność motywowania i rozwijania kompetencji podległych pracowników
  • Poczucie odpowiedzialności za realizację założonych celów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne przekładające się na zbudowanie mocnego i zmotywowanego zespołu
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie najnowszych trendów dotyczących podległych obszarów działania
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Gotowość do ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce
  • Realny wpływ na strategię rozwoju Spółki
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie z przejrzystym i prostym modelem premiowania (podstawa, stażowe, premia)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy