Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zarządzający ds. Sieci Partnerskiej

  • pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą wyszukującą innowacyjne spółki z branży przemysłowej.

    Powstaliśmy na bazie doświadczeń wyniesionych z Bankowości prywatnej oraz Firm ubezpieczeniowych.

    Na dzień dzisiejszy doceniają Nas dziesiątki Klientów codziennie korzystających z Naszych produktów.

    Nasza Grupa liczy obecnie kilkadziesiąt Przedsiębiorstw związanych głównie z sektorem przemysłowym.

    W związku z dynamicznym rozwojem podejmiemy współpracę z Osobami, które posiadają doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych, w tym funduszy inwestycyjnych zamkniętych oraz obligacji korporacyjnych.

    Dołącz do Nas jako

    Obszar działania: Cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • budowa i wsparcie sieci sprzedaży partnerskiej,
    • pozyskiwanie do współpracy lokalnych doradców i pośredników finansowych,
    • aktywne wspieranie partnerów biznesowych,
    • monitorowanie lokalnego rynku usług finansowych oraz produktów oszczędnościowo – inwestycyjnych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży funduszy inwestycyjnych zamkniętych i/lub obligacji korporacyjnych,
    • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
    • prawo jazdy kategorii „B”.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka prowizja uzależniona od sprzedaży własnej oraz sieci partnerskiej).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Green Investments Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A z siedzibą w Warszawie. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.