Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający / Dyrektor Generalny

INPLUS HOME sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Głównym celem stanowiska jest dalszy rozwój biznesu w Polsce oraz zarządzanie wszystkimi bieżącymi sprawami ponad 70-osobowego Zespołu,

  • Zapewnienie efektywności ekonomicznej biznesu w Polsce,

  • Planowanie strategiczne i finansowe, przygotowywanie budżetu, wyznaczanie celów oraz zapewnienie realizacji zaplanowanych działań,

  • Nadzorowanie procesu zakupu, remontu, sprzedaży nieruchomości, prowadzenie polityki cenowej,

  • Rozwój biznesu zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym,

  • Zarządzanie podległym zespołem i motywowanie go w sposób gwarantujący efektywność działania na rynku,

  • Wdrażanie zmian i usprawnianie procesów,

  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów spółki,

  • Płynność finansowa przedsiębiorstwa oraz rachunek zysków i strat.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu i rozwoju organizacji,

  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości lub branży budowlanej,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie menadżerskie,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, umiejętność planowania i koordynowania wielu zadań jednocześnie,

  • Profil lidera: umiejętność budowania autorytetu, wpływania na innych, kreowania wizji wspólnej z pracownikami, dostrzeganie nowych możliwości rozwoju biznesu, postawa „wszystko da się zrobić”,

  • Proaktywność, przedsiębiorczość, odwaga w podejmowaniu decyzji,

  • Zdolności analityczne i organizacyjne.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie (adekwatne do wykonywanej pracy)

  • Niezbędne narzędzia pracy

INPLUS Home jest firmą specjalizującą się w zakupie, generalnym remoncie i sprzedaży profesjonalnie przygotowanego mieszkania dla nowego Właściciela. Nasza główna dewiza opiera się na spełnianiu marzeń o pięknym, funkcjonalnym i komfortowym mieszkaniu do zamieszkania od zaraz lub przeznaczenia go pod wysokoprocentową inwestycję.

Przewiń do profilu firmy

Wraz z nadesłaną aplikacją proszę napisać od kiedy jesteście Państwo dyspozycyjni.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w opisanym procesie oraz spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.