Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający - Dyrektor Operacyjny

TOP Headhunters Paweł Kowalczyk

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Naszym Klientem jest rodzinna i posiadająca ugruntowaną pozycję rynkową Firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, posiadająca nowoczesny zakład produkcyjny w okolicach Rzeszowa. W związku z dalszym, bardzo dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwa obejmującym duże inwestycje i wzrost zatrudnienia poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • samodzielne zarządzanie Przedsiębiorstwem – produkcja, inwestycje, sprzedaż, zakupy, logistyka, polityka personalna etc.
  • zarządzanie budżetem (koszty, marża); raportowanie bezpośrednio do Właściciela;
  • nadzór nad planowanymi inwestycjami (kilkadziesiąt milionów PLN) oraz ich realizacją;
  • rozbudowa potencjału biznesowego Firmy;
  • kreowanie marki Firmy i jej usług.

Wymagania:

Konieczna bardzo dobra, praktyczna znajomość zarządzania firmą lub zarządzania samodzielnym zakładem produkcyjnym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych lub recyklingu tworzyw sztucznych bądź produkcji opakowań – o zatrudnieniu przekraczającym 100 osób. Dodatkowe oczekiwania:

  • najchętniej wyższe wykształcenie ekonomiczne lub techniczne;
  • umiejętność budżetowania i zarządzania budżetem,
  • rozwinięte kompetencje w zakresie analityki, optymalizacji, zarządzania kosztami i wydatkami;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • kreatywność i nastawienie na poszukiwanie nowych możliwości biznesowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego  - znajomość innych języków obcych mile widziana;
  • mile widziana: znajomość i zainteresowanie tematyką ochrony środowiska i zmian / trendów z tym związanych, które mogą być wykorzystane biznesowo.

Co oferuje Pracodawca:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz odpowiedni system premiowy i motywacyjny;
  • odpowiednie narzędzia pracy;
  • możliwość realnego rozwoju i realizacji własnych pomysłów i koncepcji biznesowych w rodzinnej i szybko rozwijającej się Firmie;
  • możliwość otrzymania udziałów w Firmie.
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy każdemu absolutną poufność i dyskrecję.

Miejsce pracy: na podkarpaciu

Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne