Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający Działu Inwestycji i Remontów

HRK S.A.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Pracujemy dla dużego koncernu powiązanych biznesowo spółek działających z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w obszarze dóbr szybko zbywalnych. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem inwestycyjnym firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:

  • nadzór nad przygotowywaniem i koordynowaniem procesów inwestycyjnych i remontowych w ramach grupy,
  • znajomość zagadnień związanych z procedurami związanymi z uruchamianiem nowych inwestycji oraz ścisła współpraca z administracją lokalną pod kątem uzyskiwania wymaganych pozwoleń inwestycyjnych oraz dbałość o kompletność niezbędnej dokumentacji,
  • tworzenie list dostawców w zakresie projektowania, realizacji, wyposażenia planowanych inwestycji,
  • uruchamianie przetargów, odpowiedzialność za negocjacje i wybór najlepszych wykonawców / dostawców oraz podpisywanie stosownych umów,
  • nadzór nad procesem realizacji zleconych inwestycji,
  • odpowiedzialność za tworzenie planów i rozliczanie inwestycji oraz remontów, udział w odbiorach,
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na poprawę ekonomiki i funkcjonalności realizacji zadań inwestycyjno-remontowych w grupie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • minimum 8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, związane także z zarządzaniem kilkunastosobowym zespołem,
  • udokumentowane sukcesy związane z prowadzeniem strategicznych, wysokobudżetowych projektów inwestycyjnych,
  • biegły język angielski, mile widziany dodatkowo język niemiecki lub francuski,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • odpowiedzialność, samodzielność oraz wysokie umiejętności komunikacyjne.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zasadniczego i premiowego,
  • umowę o pracę w stabilnej i rozwojowej grupie,
  • adekwatne do rangi stanowiska narzędzia pracy, w tym auto służbowe,
  • pakiet świadczeń dodatkowych, w tym w razie potrzeby relokacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne