Oferta pracy

Dyrektor zarządzający firmy deweloperskiej

Real Invest Sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Firma deweloperska

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i nadzór nad bieżącą, operacyjną działalnością spółki
  • optymalizacja i formalizacja procesów biznesowych spółki
  • koordynacja i kontrola realizacji prowadzonych przez spółkę projektów inwestycyjnych
  • nadzór nad przygotowaniem harmonogramów i budżetów realizowanych projektów
  • udział w rekrutacji pracowników
  • negocjowanie umów i warunków współpracy z zewnętrznymi kontrahentami
  • współpraca z działem prawnym spółki oraz zewnętrznymi kancelariami

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlanym lub deweloperskim
  • wykształcenie wyższe, mile widziane budowlane
  • umiejętność planowania, koordynowania działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność
  • umiejętność przełożenia strategii na cele operacyjne i ich konsekwentna realizacja
  • wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • umiejętności analityczne
  • zdolności przywódcze i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy i realizacja ciekawych przedsięwzięć deweloperskich,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy