Oferta pracy

Dyrektor zarządzający

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii jednej ze spółek firmy (punktu dealerskiego),

  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów spółki,

  • Analiza bieżących wyników finansowych,

  • Płynność finansowa przedsiębiorstwa oraz rachunek zysków i strat,

  • Zarządzanie operacyjne i koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie,

  • Reprezentowanie interesów spółki oraz udział w kluczowych negocjacjach,

  • Nadzór nad realizacją procesów obowiązujących w stacji dealerskiej,

  • Wdrażanie oraz nadzór nad usprawnieniem standardów obsługi klienta w stacji dealerskiej,

  • Zarządzanie projektami mającymi na celu usprawnienie struktury sprzedaży i serwisu,

  • Planowanie, wdrażanie, optymalizacja działań realizacji planów sprzedaży,

  • Nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży produktów i usług serwisowych,

  • Dbałość o funkcjonowanie salonu dealerskiego według wyznaczonych standardów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem strukturami/firmami sprzedażowymi/serwisowymi, wykonawczymi (mile widziane w branży motoryzacyjnej),

  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu,

  • Praktyczna znajomość zasad współpracy z firmami w branży motoryzacyjnej,

  • Zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Zorientowanie na wyniki,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o współpracę,

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjny system wynagradzania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy liderem w Trójmieście. Grupa Zdunek to marki BMW, MINI, NISSAN, CITROEN, RENAULT, DACIA, marka DS i Peugeot. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy