Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Zarządzający/ General Manager

BIGRAM S.A.

  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę będącą częścią międzynarodowej grupy produkcyjno-handlowej z branży chemicznej.

Wspólnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Numer ref.: EO/DZ/1221

Miejsce pracy: Niemcy

Raportowanie do: Członek Zarządu / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Oddziałem, który obsługuje inne spółki niemieckie w zakresie funkcji wsparcia: Finanse, IT, HR, Zakupy, Dział Prawny,
  • Nadzór nad realizacją strategicznych celów,
  • Kontrola i optymalizacja procesów biznesowych w ramach podległych jednostek biznesowych,
  • Ścisłą współpracę z innymi podmiotami z grupy kapitałowej, w tym z Zarządem Spółki XXX,
  • Bezpośredni nadzór nad pracą poszczególnych działów (m.in. Finanse, IT, HR, Zakupy, Administracja),
  • Zarządzanie podległym zespołem ~60 os.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z nadzorem i/lub koordynacją pracy jednostek organizacyjnych (np. HR, Zakupy),
  • Doświadczenie w pracy w spółkach z kapitałem niemieckim i znajomość realiów pracy w tym środowisku,
  • Orientacja na rozwój i realizację ambitnych celów,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze,
  • Silne zdolności organizacyjne,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego,
  • Min. Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zaradność w pełnieniu powierzonej roli i umiejętność delegowania celów.

Warunki zatrudnienia:

  • Auto służbowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne