Logo Pracuj.pl

Dyrektor Zarządzający / General Manager

TEP CAPITALO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór operacyjny na całością działalności przedsiębiorstwa, wyznaczanie i realizacja długoterminowych celów strategicznych;
  • Otwieranie nowych klinik na terenie całej Polski wraz z odpowiedzialnością za rekrutację kluczowych osób i realizację opracowanych wspólnie z TEP Capital budżetów;
  • Opracowanie, wdrożenie i kontrola nad jednolitymi procedurami i standardami operacyjnymi;
  • Budowa i nadzór nad zespołem kontrolingu finansowego, administracji oraz struktury IT;
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie działań marketingowych i wizerunek grupy;
  • Bliska współpraca z zespołem inwestycyjnym TEP Capital i radą nadzorczą, również przy przejęciach konkurencyjnych operatorów.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie menedżerskie w prywatnej służbie zdrowia wraz z historią udokumentowanych sukcesów zawodowych;
  • Doświadczenie w budowie i zarządzaniu rozproszoną siecią klinik czy placówek medycznych;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procesów inwestycyjnych, wdrożeniach strategii, budowie zespołów i wprowadzeniu procedur;
  • Doświadczenie we współpracy z inwestorem finansowym będzie dodatkowym atutem;
  • Silna osobowość, umiejętność zarządzania i budowania relacji z pracownikami i zespołami;
  • Umiejętność syntetycznego analizowania sytuacji przedsiębiorstwa, strategicznego i numerycznego myślenia;
  • Łatwość w rozumieniu i opisywaniu złożonych systemów i zagadnień;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bardzo atrakcyjny plan opcyjny uzależniony od osiąganych efektów;
  • Praca wraz z funduszem private equity na bardzo ambitnym projekcie biznesowym;
  • Jasne i profesjonalny zasady współpracy, odpowiedzialności i wynagrodzenia.

Do naszej nowej inwestycji, prywatnej placówki ochrony zdrowia z okolic Wrocławia szukamy osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

TEP Capital to fundusz private equity inwestujący w polskie przedsiębiorstwa średniej i dużej wielkości. Spółki należące do TEP Capital operują na perspektywicznych rynkach, na których wyróżniają się silną pozycją i trwałymi przewagami konkurencyjnymi. Kluczowym elementem strategii inwestycyjnej TEP Capital jest wzmacnianie spółek portfelowych poprzez przyciąganie do nich najlepszego talentu.

Dyrektor Zarządzający / General Manager, Wrocław